Soundbar czy kino domowe do 3 tyś.

lukaszgorecki

New member
Witam serdecznie,
Proszę o pomoc w doborze kina domowego do pokoju o wym. 3,2m x 4,5m. odległość kanapy od TV (47 cali Panasonic) ok. 3m. Kino do oglądania TV (50%) i słuchania muzy głównie ze smartfona lub TV. (50%).
W związku z tym że nie mam miejsca na duże głośniki i nie przewiduje prowadzenia kabli do tylnych głośników w grę wchodzą tylko kino z wąskimi głośnikami (tylne bezprzewodowe) lub soundbary.
Myślałem o JBL SB400 lub kinie Panasonica (bo taki mam TV) np. SC-BTT885EG.
LG
 

szybal

Banned
Tez miałem podobny dylemat żaden soundbar
Nie gra tak jak kino 5.1 ja kupiłem kino LG z bezprzewodowym tyłem
I jestem bardzo zadowolony,wcześniej miałem rożne soundbary philipsa yamahy demona i zawsze brakowało tego tylu.
 

lukaszgorecki

New member
Jaki model tego LG kupiłeś?
Ja mam TV Panasonica interesowałem się kinem tej samej firmy i znalazłem model SC-BTT885EG czy ktoś ma doświadczenie z tym modelem?
 

szybal

Banned
Kupiłem LG BH9540TW 9.1 bardzo dobry zestaw za 2300zł ,bas mocny głęboki

Bardzo dobrze wykonany tylne głośniki na wifi skalowanie do 4K itd.
Naprawdę polecam nie handluje elektroniką pisze jak naprawdę jest.
 

lukaszgorecki

New member
Ładne te Klipsch-e i może mogłyby nawet być bo nie są szerokie (mam problem z miejscem, ale czy dostanę coś z tylnymi stojącymi a nie wiszącymi i koniecznie łączonymi bezprzewodowo?
 

nosek88

New member
a ja polecam saounbara HT NT3 od sonego ;) ma wszystkie lacznosci gra niesamowicie jestes jak w kinie niby to nie 5.1 ale za to masz smukla listwe i suber wifi ;) jest malo inwazyjny dla pokoju a gra naaprawde zaskakujaco ja mam jeszcze kompa w pokoju z glosnikami i gdybym mial nastepne 5.1 to bym zwariowal by bym widzial tylko glosniki hah^^
 

lukaszgorecki

New member
Muszę gdzieś posłuchać tego soundbar-u od Sony. Myślałem, że jeśli zdecyduje się jednak na soundbar zamiast kina to wybór będzie tylko jeden JBL SB400, ewentualnie HK SB26.
 

nosek88

New member
Oj musisz koniecznie :)) w uk kupilem go za 400 funow na promocji sprawdzalem wszytskie mozliwe opcje a chcialem zeby byl smukly i zeby idealnie wymiarami pasowal do mojej 50tki zamontowalem brakietem do haka vesa i jest gitara obracam czesto tv wiec to rozwiazanie bylo najlepsze myslalem tez o jakies jamaszce ale na stojace wygladaly ;)
 

lukaszgorecki

New member
Przeglądając specyfikacje wspomnianych soudbarów JBL i HK na stronach sklepów internetowych znalazłem informacje, że moc subwoofera SB400 to 200W a SB26 100W? Czy to możliwe czy też błąd na stronach, duża różnica?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zależy ile chcesz dołożyć?
Bo masz wówczas jeszcze i Klipscha, KEFa, Naima, Sonosa, Fidelio.
 
Do góry