Soundbar czy kino 2.0 / 2.1 w budżecie ok 2 tys ?

dudi

New member
[FONT=&quot]Witam, modernizuję 20 m salon i mam dylemat pomiędzy soundbarem a kinem 2.0 /2.1 w budżecie w granicach 2 tys zł. Mam ofertę od Blackninja na SB26 aczkolwiek chętnie poznam inne pomysły.
Tył w głośnikach odpada, za to z przodu nie ma problemu stąd opcja 2.0 lub 2.1 . Sprzęt raczej będzie 60-70 % do kina 30% muza, mile widziany z łącznością po bluetooth.
[/FONT]
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Myślę, że bez "nausznego" słuchania kilka soundbarów vs zestaw stereo 2.0 nie obędzie się. To sa bardzo specyficzne rzeczy i nie można tego porównywać Możesz juz po kilku minutach być pewien ,ze soundbar to jest własnie to ale równie dobrze zostawisz kupno tego na rzecz zestawu 2.0 Ja byłem prawie na "stówę" przekonany do soundbaru dopóki nie usłyszałem w tych samych warunkach , wzmacniacza i dwóch kolumn. Kupiłem taki zestaw ale po pierwsze dla mnie ważniejsze było słuchanie muzyki a dopiero potem filmy a poza tym takie akurat miałem wrażenia. Na nic zdaje się zachwalanie Blackninji tego lub innego soundbaru ( choć oczywiście może Ci przypasować w 100% ) dopóki sam czegoś nie posłuchasz. Dla mnie osobiście w przedziale do 2500PLN żaden soundbar nie mógł równać się z zakupionym przeze mnie zestawem. Ale zaznaczam dla mnie ważniejszy był odsłuch muzyki a nie efekty z filmów w czym soundbar z dodatkowym subem może bardziej się podobać
 
P

PlayStation

Guest
Tak zapytam :)
Co to za wzmacniacz w twoim HC Room ;-)
Wzmacniacz posiada wejście optyczne... do konsoli PlayStation 3 :eek:k:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
P

PlayStation

Guest
Aha rozumiem.
Dzięki za info :)
Bardzo fajny ( HC Room pokój gracza. ) :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
[FONT=&quot]Witam, modernizuję 20 m salon i mam dylemat pomiędzy soundbarem a kinem 2.0 /2.1 w budżecie w granicach 2 tys zł. Mam ofertę od Blackninja na SB26 aczkolwiek chętnie poznam inne pomysły.
Tył w głośnikach odpada, za to z przodu nie ma problemu stąd opcja 2.0 lub 2.1 . Sprzęt raczej będzie 60-70 % do kina 30% muza, mile widziany z łącznością po bluetooth.
[/FONT]
Dokładając można kupić fajny ampli np stereo i fajne monitory, jeśli budżet sztywny 2tysie to SB26.
 
Do góry