soundbar czy 5.1 z bezprzewodowym tylem

kozlos

Member
Witam,

Poszukuje jakiejs namiastki kina domowego na wlasne potrzeby - meczyk, film bd, ps4.

Otoz pokoj jest malutki, ok 18m2, jednak "kacik" tv bedzie miescil sie na polowie tej przestrzeni. Niestety nie mam jak zamaskowac kabli - chyba ze tylne glosniki rowniez beda "stojace" i przewod bedzie wychodzil nozka - bedzie wiecej mozliwosci ukrycia przewodow.

Myslalem tez o tyle bezprzew. Badz soundbarze.

Budzet do ok 2-2,5 tys.

Jakies sugestie?
 

collider

New member
Bez reklam
Chciałbyś amplituner plus głośniki i jakiś player czy all in one?
Z soundbarów zobacz JBL Cinema SB400.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Poczytaj ostatnie wpisy użytkowników na Fidelio i E5 i B5.
Wszyscy są zachwyceni.

"Efekty przestrzenne - super! Ogladałem ostatnio "Na skraju jutra" , "Niemożliwe" i efekty wymiatały. Wygoda z tymi satelitami jest ogromna. Co prawda brakuje trochę regulacji głośności. Szczególnie, gdy ogląda się filmy z polskim lektorem, który jest nagrany na angielskim. Wtedy dialogi są dużo głosniejsze niż efekty. Dlatego polecam ściąganie filmów z angielskim lektorem i napisami. Wtedy można się maksymalnie delektować dzwiękiem przestrzennym.

Stereo: muza brzmi bardzo dobrze. Jest i dużo dółu i góry. Opcja Bluetooth bardzo się przydaje - codziennie rano słucham sobie ESKA Rock z aplikacji z tableta."
http://www.hdtv.com.pl/forum/kino-d...ieplo-otoczenia-mocny-zaskakujacy-bas-23.html

"Dzisiaj przyszly mi moje B5 od Kikiego, wczoraj zamówione dzisiaj są
pierwsze wrażenie? rewelacja, swietny wyglad, niestety jestem w pracy wiec tylko sparowalem baze ze smartem i muze puściłem , fajna rzecz. Będę bardzo zadowolony. Dzięki Kiki! "
http://www.hdtv.com.pl/forum/kino-d...zyli-nastepca-super-zestawu-htl-9100-a-6.html

I masz jeszcze super ceny.
 

kozlos

Member
Dzieki za zainteresowanie.

Otoz mam obecnie juz leciwy ampli onkyo sr507, odtwarzach bd samsung f6500(o ile dobrze pamietam), ps4. Wszystko podlaczone do ampli.

Czy bezprzewodowy tyl bedzie "puszczal" bardzo slaby dzwiek? Z kim nie gadam, to wszyscy krytykuja takie rozwiazanie.

Kiki jaka cena tego sprzetu?

Czy roznica w dzwieku bedzie odczuwalna miedzy tym zestawem a jakims za np 1500zl

Jesli to wazne to tv mam sony 55w905a
 
Do góry