Soundbar, a radio? Co trzeba kupić?

Wybor

New member
Witam Was,

Powoli przymierzam się do kompletowania swoje sprzętu do salonu. Jednak mam mały problem i poproszę o wytłumaczenie co potrzebuję do moich oczekiwań.

TV powiedzmy, że ma wybrany (Samsung MU7002 lub Sony XE85). Jednak problem jest z dźwiękiem. Zawsze marzyłem o kolumnach podłogowych, ale niestety nie ma na nie miejsca. Lubię minimalizm i zdecyduję się na jakiś soundbar. Na oku mam Harmana SB20 lub JBL Cinema SB 350.

Co jeszcze potrzebuję dokupić? Chodzi mi o to, że chciałbym czasami posłuchać radia albo odpalić coś w formacie MP3 lub FLAC przez USB bez potrzeby włączania TV. Jest to możliwe? Co potrzebuję jeszcze dokupić?

W rodzinnym domu mam kino domowe połączone kablem optycznym z TV i jakoś to gra. Ja natomiast nie chce kupować kina ani żadnego odtwarzacza, bo za odtwarzacz ma mi służyć Xbox One S/ Xbox One X. Jak mam to rozwiązać? :p

Pozdrawiam!

Będę wdzięczny za pomoc!
 

Wybor

New member
Najpierw chcę kupić TV, a potem któryś z tych soundbarów. Tylko właśnie nie wiem co jeszcze potrzebuję do tego zestawu. Czy amplituner, czy może mini wieżę? A może coś jeszcze innego? Nie znam się na tyle na tym.

Na soundbar chciałbym wydać coś koło 1500 zł.
 

Wybor

New member
Tak, jak pisałem. Będzie to prawdopodobnie Samsung MU7002 lub Sony XE85/XE90. Zależy jakie będą ceny na Boże Narodzenie :) Na pewno któryś z tych 3. Innych już nie planuję rozważać. Na TV będę miał coś koło 5 000 zł.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Najpierw chcę kupić TV, a potem któryś z tych soundbarów. Tylko właśnie nie wiem co jeszcze potrzebuję do tego zestawu. Czy amplituner, czy może mini wieżę? A może coś jeszcze innego? Nie znam się na tyle na tym.

Na soundbar chciałbym wydać coś koło 1500 zł.
W tym budżecie to SB350 od JBLa lub SB20 od Harmana.
 
Do góry