Sound Bar ze stonki :) ?!

jarjar82

New member
Znana wszystkim sieć sklepów stonka zamieściła gazetkę grudniową a w niej ....

Sound Bar Philipsa HTL 2160/12 za około 400 pln

Pytanie oczywiste ....czy ten sprzęt jest wart tej kasy i czy spełni swoje docelowe zadanie, jakim jest bezprzewodowe odtwarzanie muzyki ze smartfonów...laptopów... tabletów ?

moc 2x 15 w + 30 w
 

collider

New member
Bez reklam
Ale podobno kupujący te soundbary będą musieli przez pierwsze 48 godzin oglądać wczorajszy mecz reprezentacji w piłkę nożną. Dlatego taka oferta ;)
 

jarjar82

New member
MINIASY czytałem już wcześniej opinie z Argosu ...biorąc je pół żartem pół serio sprzęt za 400 zł wypada nader ciekawie.

Pytanie bardziej dotyczy przydatności takiego ustrojstwa.

Środowisko to pokój o wymiarach 4m na 4m
Tv Samsung 46F6770 ( oglądanie z 3 metrów ) czy dźwięk znacznie ulegnie poprawie, a może moc tego taniego zestawu nie wyprzedza znacząco audio bezpośrednio z TV ?
 

tdx

New member
Bez reklam
Jak jest SUB jest OK naprawdę jak bawiłem się soundbarami samsunga te bez bezprzewodowego suba można było sobie w d... wsadzić :) a te z SUBem już jakoś w małych pomieszczeniach radę dawały :)

Choć oczywiście to nie to samo co 2.1/5.1 :D
 

miniasy

New member
MINIASY czytałem już wcześniej opinie z Argosu ...biorąc je pół żartem pół serio sprzęt za 400 zł wypada nader ciekawie.

Pytanie bardziej dotyczy przydatności takiego ustrojstwa.

Środowisko to pokój o wymiarach 4m na 4m
Tv Samsung 46F6770 ( oglądanie z 3 metrów ) czy dźwięk znacznie ulegnie poprawie, a może moc tego taniego zestawu nie wyprzedza znacząco audio bezpośrednio z TV ?

Pokój jest już spory - 16m2..., ale i tak pewnie, przy zwykłym oglądaniu, będzie ciekawiej niż przy zwykłych głośnikach w płaskim tv.

Może ktoś Ci bardziej pomoże, bo ja z tego typu sprzętem nie mam doświadczenia... :oops:
 

fred99

New member
ktoś obeznany w temacie może coś więcej napisać o tym i ogólnie o soundbarze?
Jak wygląda porównanie soundbara z głośnikami ze starej "wierzy" (2x15W) podłączonymi do telewizora?
 

Maras2012

New member
Biorąc pod uwagę że obecnie biedronka wyprzedaje te zestawy po 249 pln, w tej cenie spełni swoje wymagania (oczywiście w tej klasie cenowej - popularne hasło na hdtv ;-))
Brakuje mu tylko wejścia HDMI, wtedy optical można by wykorzystać do czegoś innego.
 

Fejton

New member
Witam, mam pytnie naTury estetycznej - mam TV Philipsa 47PFH6109/88 interesuje się tym soudbarem ze względu na cenę - 299 na alledrogo.

Tylko widziałem na filmiku, że kabel podłączony jest na górze tego sprzętu co trochę psuje efekt i na dobrą sprawę może zasłaniać nieco ekran. Czy jest możliwość podłączenia tego ustrojstwa w sposób bardziej subtelny ? Jest tam możliwość podłączenia z tyłu soundbara czy tylko od góry ?

I jeszcze kwestia soobwoofera, on jest przewodowy ? Jak wygląda sprawa z zasilaniem ? Tylko jednastka główna czy soobwoofer też ma osobne ?
 
Do góry