SONY XR77A80JAEP 77" czy coś innego?

depesz

New member
Witajcie, przyszła pora na wymianę (znaczy się pójdzie na dół jako drugi) poleconego przez i kupionego u Kiki Philips 65PUS8102.

Chcę zmienić na OLED, 75-77"

Z tego co widzę, chyba Philips nie ma teraz OLEDów w tych przekątnych (a szkoda, bo bardzo polubiłem Ambilight) więc rozglądam się za czym innym.

Przeznaczenie - 50% gry PS5, 20% Netflix, 15% filmy HD/4K, 5% telewizja (Skoki/Mecze reprezentacji).

Pomieszczenie kompletnie zaciemnione (poddasze) więc OLED na pewno ;-)

Budżet - 13 - 15 tys, aczkolwiek wolałbym bliżej tej dolnej granicy ;-)

Ze wstępnych poszukiwań wziąłem na celownik SONY XR77A80JAEP - tym postem chcę się albo utwierdzić w przekonaniu, że to dobry wybór, albo dostać od kogoś po głowie i dowiedzieć się, że za te pieniądze (13,5 tys w tej chwili w promocji) mogę mieć coś zdecydowanie lepszego ;-)

Prośba o pomoc ;-)

P.S.
Jako entuzjasta inteligentnego domu na plus policzę posiadanie wsparcia dla Home Kit (ten Sony jest wyposażony).
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wg mnie dostaniesz lepszy i tańszy - LG 77C12
Ma lepsze multimedia, obsługę .
Masz za 12400 zł dla niebieskich członków forum i to z pełnym pakietem.
Będziesz miał jeszcze więcej radości jak z Philipsa 8102.
 

smitek

New member
Witam,

jestem posiadaczem plazmy Panasonica TX-P55VT50 ale nadszedł czas na zmianę tego TV.

Również zastanawiam się nad Sony: OLED XR-77A80J czy LED XR-75X95J?

odległość do ekranu 4m, ścianka jak w załączeniu, ktoś doradzi lub podpowie co wybrać...

Zakup chciałbym sfinalizować nawet dziś ;)
 

Attachments

  • rzut.jpg
    rzut.jpg
    12,6 KB · Wyś: 13
  • IMG_4374.jpg
    IMG_4374.jpg
    911,1 KB · Wyś: 16

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Raty oczywiście są - napisz proszę na PW.

==========================

smitek - u Ciebie po przyzwyczajeniu do plazmy - brałbym zdecydowanie Oleda. Pytanie ile masz max kasy.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Na twoja ścianę i przy 4 metrach 85 tylko i wyłącznie sony xh9505 a jak mniej kasy świetny tv sony xh9096
 
Do góry