Sony xr65x90j vs SONY KD65X85K

negathio

New member
Witam kolegów z forum,

z racji, że już wypadłem z obiegu po zakupie swojego xr65x90j na temat modeli, technologii i wszystkiego co związane z tv, mam prośbę o pomoc w porównaniu i ocenie dwóch modeli tv.
Mianowicie znajomi u mnie na imprezie rozwalili mi tv xr65x90j i podali propozycję odkupienia SONY KD65X85K. Pytanie czy mój telewizor jest lepszy i lepszej specyfikacji nadal mimo, że to jest z 2021 a ten x85k z 2022 ? Będę wdzięczny za rozwianie wątpliwości co do technikaliów i czy jest to zamiana na ten sam telewizor czy na gorszy, z góry dziękuję i pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jednym słowem , a lepiej w trzech słowach - tak , jest lepszy.
Jak Ciut dopłacisz to będzie miał już kasę na mini leda !
Ile łącznie uzbierasz kasy ?
 

nagdob

Member
Bez reklam
Witam kolegów z forum,

z racji, że już wypadłem z obiegu po zakupie swojego xr65x90j na temat modeli, technologii i wszystkiego co związane z tv, mam prośbę o pomoc w porównaniu i ocenie dwóch modeli tv.
Mianowicie znajomi u mnie na imprezie rozwalili mi tv xr65x90j i podali propozycję odkupienia SONY KD65X85K. Pytanie czy mój telewizor jest lepszy i lepszej specyfikacji nadal mimo, że to jest z 2021 a ten x85k z 2022 ? Będę wdzięczny za rozwianie wątpliwości co do technikaliów i czy jest to zamiana na ten sam telewizor czy na gorszy, z góry dziękuję i pozdrawiam.
Zobacz to: https://www.rtings.com/tv/tools/compare/sony-x90j-vs-sony-x85k/21562/31222?usage=1&threshold=0.10
 

negathio

New member
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, fajne te stronki z porównaniami. Problem został rozwiązany, odkupią mi ten sam tv tylko z roku 2022 czyli xr65x90k.
 

Kris_6

Member
Jednym słowem , a lepiej w trzech słowach - tak , jest lepszy.
Jak Ciut dopłacisz to będzie miał już kasę na mini leda !
Ile całkowicie uzbierasz kasy?
W czym jest lepszy, że nie ma lokalnego przycimniania x85k?? X85k to jest klasa niżej niż seria X90 bez względu czy jest to model z 2021 roku czy 2023:)
 

negathio

New member
To będzie lepszy model.
hmm czytałem testy x65k i wychodzi na to ze nie jest to lepszy model, niby nowszy, a na tych stronkach co podaliscie to wychodzi ze jakosc obrazu w sensie ogólnym wypada gorzej. glowing, czerń itd I zmian też tam wiele nie ma w sumie. Po przeczytaniu testów miałem wrażenie, że szkoda ze dostanę ten nowszy, wolałbym x90j.
 
Do góry