Sony X90J wymiana na inny

Marlo

Active member
Posiadam TV Sony 50X90J do którego mam podłączony moduł CI+ , na ekranie co kilka sekund pojawia się pikselizacja obrazu, to jest znany
problem posiadaczy TV Sony , korzystających z modułu CI+ . Dlatego planuje zakup nowego TV , przekątna 55 cali zawsze to 5 cali więcej, kwota
najlepiej jakbym się zmieścił w 4000 zł. Proszę o poradę w wyborze TV , zastanawiam się nad Samsungiem 55Q80B , TCL 55C745 , może macie jakieś inne
propozycje . Sony sprzedam za parę groszy ;) Jak ktoś odbiera telewizję za pomocą anteny (DVB-T) lub dekodera to ten telewizor zapewni dużo radości.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Obydwa są dobre. TCl ma większe możliwości.
Masz w specjalnej ofercie dla członków forum i to razem z pakietem.
 

Marlo

Active member
Jakbym brał Samsunga 55Q80B , to potrzebowałbym drugiego pilota z klawiaturą numeryczną , jakiś pasujący
do tego modelu. Telewizor będzie służył tylko do oglądania telewizji z kablówki. Jak będę wymieniał telewizor do mojej giercowni 😁
to będę brał jakiegoś Mini Leda , ale to dopiero na jesieni.
 

Marlo

Active member
Poczekam na nowości , w ME są już 65C745 , 65C845 , w cenach wyższych od tych sugerowanych przez TCL , Kiki
czy mógłbyś zrobić test TCL 55C845 , chciałbym wiedzieć czy poprawili niedoròbki z oprogramowaniem, które są
w C835 , bo o jakość obrazu w tym C845 to jestem spokojny , na pewno będzie bardzo dobra. Ja już się przyzwyczaiłem
że w C835 coś się samo poprzestawia w ustawieniach itp. , ale jak będę kupował nowy TV to wolałbym tego uniknąć.
Bo ogólnie C845 prezentuje się bardzo dobrze i jestem nim zainteresowany.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ceny dla członków forum masz przecież specjalne.
Ja będę je testował w sobotę, więc dopiero mogę cokolwiek opowiadać.
Napisz na PW masz dodatkowo z pakietem.
 
Do góry