Sony led kdl-43wf660 -opinie

Szydlik

New member
Witam
W sklepie rtv agd polecają mi ten telewizor SONY LED KDL-43WF660
zamiast Samsung LED UE43NU7402 LG 43UK6950
Mam kilka pytań
1) czy telewizor posiada matrycę,, ips''.
2)czy może miał ktoś styczność z tym telewizorem
3) czy telewizor posiada dobry obraz i dźwięk
Telewizor chciałbym zakupić do 2000 tyś złotych tylko 43 cale-taki mi się zmieści -oglądać będę głównie w dzień-będzie stał pod lekkim skosem w segmencie
Dziękuję za odpowiedź.Pozdrawiam wszystkich!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sony matryca IPS, LG matryca IPS.
TCL 43DP660 za 1399 zł - matryca VA
TCL 43P60 za 1299 zł matryca VA
Philips 43PUS7303 za 1999 zł
TCL 43EP640 za 1799 zł
Philips 43PUS6704 za 1750 zł
LG 43UM7600 za 1999 zł
Jak będziesz niebieski wszystkie z kalibracją gratis.
 

Szydlik

New member
tak jak wspomniałem tv będzie wstał we wnęce segmentu -w ciemniejszym miejscu pod lekkim skosem
Z tego co wyczytałem to SONY LED KDL-43WF660 posiada słabsze głośniki po 5 wat na stronę-nie wiem czy to trochę nie za mało

Który by Pan wybrał telewizor 43 cale do 2000 tyś zł
Proszę o pomoc.
Serdecznie dziękuję wszystkim za odpowiedź.Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Za 1899 z masz Philipsa 43PUS7303 -ma największe możliwości, ambilight, pilot z klawiaturą.
 

Szydlik

New member
ten tv posiada matrycę va nie wiem czy dobrze będzie widać obraz jak będzie tv pod lekkim skosem
jakiś użytkownik z innego forum chciał sprzedać-widocznie coś mu nie pasowało po kilku miesiącach użytkowania
 

dominlesne

New member
Odkopuję temat. Chciałem dowiedzieć się, czy ten telewizor (dokładnie 43wf665) ma jakiś tryb upłynniania video dla filmów w 24 klatkach/s (np. Bluray). Brałem pod uwagę jeszcze LG 43lm6300. W tym przypadku opis dla poprawy ruchu to "index 1000" - niewiele to mówi. Ewentualnie, czy jakieś inne tv w wyłącznie rozmiarze 43" mają taki tryb?
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
tak jak wspomniałem tv będzie wstał we wnęce segmentu -w ciemniejszym miejscu pod lekkim skosem
Z tego co wyczytałem to SONY LED KDL-43WF660 posiada słabsze głośniki po 5 wat na stronę-nie wiem czy to trochę nie za mało

Który by Pan wybrał telewizor 43 cale do 2000 tyś zł
Proszę o pomoc.
Serdecznie dziękuję wszystkim za odpowiedź.Pozdrawiam

plaskie TV nie maja dobrego dzwieku
 

Petru23

Banned
Zależy co rozumiesz przez dobry dzwiek. Bo ja twierdzę że mają.
Ale nie czepiając się, tanie tv nie mają dobrych głośników. Bo są tanie.
Ale to żaden problem, jeśli jest jack. Dobre (nie drogie a dobre) głośniki komputerowe 2.0 czy 2.1 załatwia sprawę.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zaden z 43" nie ma extra dźwięku do kina.
Tu Soundbar z subem za 399 zł rozwiązuje sprawę.
 

dominlesne

New member
Ma. Film Mode się nazywa. Znajdziesz choćby w manualu takie informacje. Możliwe, że obsługuje tylko źródła zewnętrzne po hdmi jak właśnie BR. Możliwe, że np filmu z TV naziemnej już nie obsłuży.

https://www.manualslib.com/products/Sony-Bravia-Kdl-43wf665-8987072.html


Dzięki, że to wyszukałeś. Tylko to raczej nie jest interpolacja klatek IFC, o którą mi chodziło. Starszy model 43we755 ma w instrukcji to samo (film mode), a z testu na hdvtpolska wynika, że IFC brak. Ciekaw jestem jak to rozwiązało LG - tam jest 4 rdzeniowy procesor to IFC mogliby udostępnić.
 
Do góry