Sony KE-85XH9096 - 85' | 7700 PLN

Witam, znalazłem ofertę tego Soniacza - według mnie cena super, aż trochę podejrzana bo w sklepach około 9600PLN. Faktura, gwarancja 2 lata, żaden outlet, 0godzin, pudło zapakowane - zapewnienia sprzedawcy. Jak jest to się okaże jeżeli zakupie i będę miał w domu. Ogólnie skąd niektórzy sprzedawcy biorą takie tańsze egzemplarze? według mnie mniejsi sprzedawcy po prostu mogą sobie pozwolić na takie niższe ceny bo mają mniejsze koszty utrzymania i po prostu mniejszą marże biorą dla siebie. Takie moje rozmyślenia, ale jak jest to nie wiem - może ktoś się wypowie?
Mam tylko pytanie, jak sprawdzić ile dany egzemplarz ma wyświeconych godzin?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Raczej sam sobie zaprzeczasz...
Albo chcesz wierzyć w to co piszesz.
Kilka osób na forum żałuje "taniego" zakupu.
Sprawdź dobrze.
 
Raczej sam sobie zaprzeczasz...
Albo chcesz wierzyć w to co piszesz.
Kilka osób na forum żałuje "taniego" zakupu.
Sprawdź dobrze.
Sprzedawca ma 15 sztuk więc zastanawia mnie skąd to może mieć? No i ma tylko dobre opinie. Według mnie mógł uzyskać lepszą cene od producenta bo model już jest na wycofaniu, sprzedawcy raczej mają spore marże skoro czasami promocje mogą sięgać 20-30% w sklepach typu euro agd rtv więc nie zdziwiłbym się jakbym marże dla sprzedawców sięgały 40-50%.

Czy sytuacje niezadowolonych klientów z zakupów 'okazyjnie' masz na myśli o zakupach od sprzedawców sprzedających nowy towar z pełną gwarancją czy z drugiej ręki (używki)?
 
Ostatnia edycja:

conqest

Well-known member
Bez reklam
Kupuj jak masz taką możliwość. Jest przecież 14 dni na zwrot więc za dużo nie ryzykujesz.
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Ale , ale !!!
Widzę , że już kupiłeś ten Tv w styczniu !!!

W , co kolega gra ? Oszust ?
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam

O , tutaj :) 20 stycznia
 

O , tutaj :) 20 stycznia
No, zgadza się i zaraz po tym wątku napisałem (jako nowy temat) że zrezygnowałem z zamówienia bo dowiedziałem się że egzemplarz był powystawowy, służył jako telewizor DEMO. Wszystko jest w moich postach do wglądu. W razie czego mogę podesłać linka, ale myślę że nie ma takiej potrzeby bo od razu znajdziesz temat.
EDIT: Link: https://hdtv.com.pl/threads/tv-sony-outlet-z-ekspozycji-sklepowej-taniej-o-prawie-2-tys.153667
 
Czyli nie ma róży bez kolców.
Cena jak na używany - ok .
W tamtym temacie używany, była to sztuka ze sklepu która była telewizorem demo dlatego zrezygnowałem. Natomiast w tym temacie nowe sztuki, gwarancja, 0 godzin wyświetlonych - tak gwarantuje sprzedawca, zapakowane w pudła oryginalne i zafoliowane. Jak w praktyce, nie wiem bo jeszcze rozmyślam. Dlatego zapytałem jak można sprawdzić ile godzin ma wyświetlonych ten egzemplarz, jakbym się zdecydował to byłaby pierwsza rzecz, którą bym sprawdził.
 
Do góry