Sony kdl40w2000 a moze 40d3500

mmarewski

New member
Witam
Przymierzam sie do kupna sony 40 cali.mysle o modelu 40d3500...choc kilka osob pleca mi 40w2000 jako lepsze rozwiazanie.Prosze o pomoc w argumentacji przed podjeciem ostatecznej decyzji
pozdrawiam mmarewski
 

deniro24

Member
Bez reklam
Są lepsze modele Sony, W2000 to model starszy, natomiast D3500 to model, który nie powala niestety. Przede wszystkim podaj ile chcesz maksymalnie przeznaczyć na tv pieniędzy, w innym wypadku ciężko coś doradzić. Napewno wśród Sony (poza topową serią X) można polecić z czytym sumieniem modele W3000 i D3000.

Pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
zacznijmy od początku. Żeby wiedzieć Który telewizor lepszy trzeba określić do czego ma być ? Tak jak Porsche Boxter nie da się jeździć po wertepach.
Żeby przedstawić Ci alternatywę podaj :
Jakie masz warunki ?
jaki sygnał ?
jaka odległość od ekranu ?
jakie urządzenia do podłączenia?
jaka klasa cenowa?
więcej oglądasz w dzień czy w nocy?
jakie masz nasłonecznienie pokoju ?
ile osób zasiada przed telewizorem?
Jaki masz ulubiony program?
Ma stać czy wisieć?
 

mmarewski

New member
kiki

kiki napisał:
zacznijmy od początku. Żeby wiedzieć Który telewizor lepszy trzeba określić do czego ma być ? Tak jak Porsche Boxter nie da się jeździć po wertepach.
Żeby przedstawić Ci alternatywę podaj :
Jakie masz warunki ?
jaki sygnał ?
jaka odległość od ekranu ?
jakie urządzenia do podłączenia?
jaka klasa cenowa?
więcej oglądasz w dzień czy w nocy?
jakie masz nasłonecznienie pokoju ?
ile osób zasiada przed telewizorem?
Jaki masz ulubiony program?
Ma stać czy wisieć?
-cyfra +
-odleglosc od ekranu 3m
-do podłączenia dvd sony(starszy model)
-cena do 4500
-wiecej oglądam wieczorami
-nasłonecznienie od zachodniej strony;telewizor będzie wisiał na ścianie południowej
- 2 osoby
- plazma ma wiśieć na ścianie
generalnie rozwazam te dwa modele;wiem ze modele 3000 w D i W sa wyzszymi modelami jednka i drozszymi;(D 3000 jest jeszcze dostępny?)
zależy mi na ifo który lepszy z opisanych modeli
 

mmarewski

New member
kiki

-cyfra +
-odleglosc od ekranu 3m
-do podłączenia dvd sony(starszy model)
-cena do 4500
-wiecej oglądam wieczorami
-nasłonecznienie od zachodniej strony;telewizor będzie wisiał na ścianie południowej
- 2 osoby
- plazma ma wiśieć na ścianie
generalnie rozwazam te dwa modele;wiem ze modele 3000 w D i W sa wyzszymi modelami jednka i drozszymi;(D 3000 jest jeszcze dostępny?)
zależy mi na ifo który lepszy z opisanych modeli
user_online.gif


Warn: (0%)
empty.gif
empty.gif
empty.gif
empty.gif
empty.gif
 

ziejas

New member
:hmm: Cytuję, o czym w tym dziale piszemy:
Wszystko związane z HDTV oprócz wszelkiego rodzaju wyświetlaczy. Za umieszczanie wątków o LCD, plasmach itp, z miejsca będą bany! Odpowiednie działy znajdują się w kat. VIDEO!
A tu już kolejny wątek, jaki LCD kupić!!! Czy to takie trudne umieszczać je w odpowiednim dziale? Wchodzę tu po to, aby czytać o INNYM niż LCD czy plazmy sprzęcie, a ciągle napotykam takie właśnie kwiatki:hmm:
 
Do góry