Sony KDL-50W829 czy Samsung UE46F7000

zibi_82

New member
Witam, Mam dylemat co wybrać sony KDL-50W829, czy samsung UE46F7000?
Samsung wygrywa na pewno na płaszczyźnie smart tv, ale nie o to mi chodzi. Czy jakość wyświetlanego obrazu jest porównywalna, a jeśli nie to na korzyść którego modelu?
Prosił bym kogoś kto miał do czynienia z wymienionymi modelami o wypowiedzenie się.
Kryterium wyboru jest cena w obu przypadkach do 4000zł


//Proszę o przeniesienie do właściwego działu. Jestem nowy na forum nie zauważyłem informacji, a ten dział wydawał mi się najbardziej odpowiedni. Sam nie mogę przesunąć ani usunąć postu. Przepraszam za kłopot
 
Ostatnia edycja:

prezy

New member
Bez reklam
Za Sony: rozmiar 4 cale więcej no i jest to model 2014
Za Samsung - jest to topowy model z roku 2013 z bdb Smartem i bdb obrazem.
Cena podobna ale półka tych tv trochę inna. Uważaj na tzw. wysłużone modele, mógł świecić jakieś 1,5 roku na wystawie.
Osobiście jak by to były nowe tv to wybrałbym F7000.
 

Przemoo18

New member
A ja mam pytanko co do Soniaka by nie zakladac nowego tematu.

Czy sony KDL-50W829 to ten sam TV co Sony KDL-50W828 , ktory jest w sprzedazy w mediaexpert za 3990zl

Różnią się czymś te TV?
 

zibi_82

New member
Kurcze z tego co widzę to ue46f7000 powoli staje się niedostępny na rynku :(. Zamiennika z podobną funkcjonalnością i przekątną w cenie nie odbiegającej zbytnio też nie widać, więc pozostanie chyba Sony KDL-50W829.
 

dominlesne

New member
Seria H jest na nowszym matrycach (łatwo poznać po rozmiarze 48") z bardziej równomiernym podświetleniem. Masz na tej matrycy też Panasonica as640 - lepsze 3D niż w Soniaczu.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam z tego co wiem to Panasonic 48" AS 640 jest na matrycy AUO. Samsung 48" H 6400 ma matryce swoje Samsunga ale też bywają na matrycy AUO.
 

prezy

New member
Bez reklam
Seria H jest na nowszym matrycach (łatwo poznać po rozmiarze 48") z bardziej równomiernym podświetleniem. Masz na tej matrycy też Panasonica as640 - lepsze 3D niż w Soniaczu.

Chyba masz na myśli serię 6xxx. Tam w 2013 rzeczywiście była "loteria"

Zibi jeszcze możesz celować 48H7000 - będziesz na 100% zadowolony.
Pamiętaj porównywanie 829 do 7000 nie ma racji bytu.
Najlepiej zobacz oba w akcji jak świecą a sam się przekonasz co będzie lepszym wyborem.
 
Do góry