Sony HT-ST5000 vs samsung HW-k950

Tvmania

New member
Bez reklam
Ja mam taki sam problem ponieważ blackninja nie ma rat 0 procent a na allegro jest tylko sony st5000 na 0 procent i nie ma bose 700 zestawu ani harman kardon enchant 1300 dramat.a mi się wydaje ze najlepszy efekt da bose bo ma tylnie głośniki a harman i sony nie mają więc odbijanie od sufitu to jakaś porazka
 

Lukiusa24

New member
A jaki mazz tv?? Jak sony to sony soundbar . Obsługa jednym pilotem a nie wieloma. Bass w.sonym jest duży. Subofer ma dwa głosniki . Jeden z przodu a drugi skierowany ku podłodze.
 

Bondzik04

New member
Telewizor SONY KD65XF8796BU i to odbijanie od sufitu nie wiem czy to zda egzamin wolał bym fizyczne głośniki tak ja ma samsung tylko czy w samsungu nie będzie za słaby subwoofer?
 

Bondzik04

New member
Powiedzcie czy jak kanapa stoi przy samej ścianie i nie mam możliwości jej przesunięcia do przodu czy tylne głośniki z samsunga n950/k950 maja sens czy lepszy będzie sony st 5000. Głośniki tylne z samsunga mogły by być w rogu obok lampki i przed drzwiami ale czy to ma sens?
 

Attachments

  • 20181231_111743 (Kopiowanie).jpg
    20181231_111743 (Kopiowanie).jpg
    150,8 KB · Wyś: 27
Ostatnia edycja:

mystaloba

New member
Na forum amerykańskim ludzie piszą, że jedyny soundbar, w którym słychać efekty Dolby Atmos to właśnie ten model Sony z twojego wątku. Ile w tym prawdy nie mam zielonego pojęcia.
 

Bondzik04

New member
Gdyby sony miał tylne głośniki to wybrał bym sony w 100% a tak się waham bo jednak fizyczne głośniki to lepiej tylko czy u mnie to zadziała bo kanapa przy ścianie, sony ma mocny subwoofer a samsung to nie wiem czy czuć moc z subwoofera
 
Do góry