Sony HDR XR155 czy Canon HF M306???

zeppelin

New member
Uff, od kilku dni intensywnie wertuję forum, i jak na początku chciałem coś kupić do 1000 zł, to lektura postów wybiła mi ten pomysł z głowy.
Potrzebuję kamerki na wakacje (plenery), troche uroczystości rodzinno-towarzyskich, nie przewiduję filmowania w ciemnościach, najwyżej w oświetlonych pomieszczeniach. Mam tv sharpa LE700 Aquos full led, więc powinna być HD.
Po przeglądzie sprzętu i zweryfikowaniu go z kasą doszedłem do wyboru jak w tytule, może jeszcze dodałbym Sony HDR CX115 (ma wbudowane 16 GB). Ogólnie kusi mnie M306 bo z dyskiem, nie trzeba kupować pamieci, ale z kolei Canon ma więcej bajerów , lampy, pilot...
Pomóżcie koledzy rozstrzygnąć, czy któryś z nich jest zdecydowanie lepszy, może macie inne sugestie ...
 

zeppelin

New member
Naprawdę, nikt nie ma zdania na ten temat?
Proszę użytkowników o zdania , czy nadal kupili by te kamerki?
 
Podepne sie, bo mam problem z zalozeniem tematu :) Zdecydowalem sie na zakup HDR-XR155E... nie wiem czy dobrze, ale pewnie sam bede musial sie w tej kwestii utwierdzic!

Mam tylko pytanie, jak to wyglada z funkcja: "Bezpośrednie kopiowanie"? Podlaczam zewnetrzny dysk do kamery i przerzut jakims kablem USB?!

I druga sprawa czy mam mozliwosc zamontowania lampy do tego sprzeciora, tak na przyszlosc, ze podpytam?
 
Ostatnia edycja:
Do góry