Sony HDR-CX550VE czy Panasonic HDC-TM700

ptica2

New member
Witam

Proszę o pomoc w wyborze kamery. Nie mogę się zdecydować którą wybrać Sony HDR-CX550VE czy Panasonic HDC-TM700.

Z góry dzięki za opinie
 

Galczych

New member
Poczytaj watki o jednej i drugiej kamerze. I w jednym i w drugim masz bezposrednie porownania tych kamer. Żadna nie jest idealna. Trzeba sobie odpowiedziec na czym bardziej ci zalezy. Ja uważalem ze jak dla mnie troche lepsze by było sony, ale ze wzgledu na cenę kupilem panasa sd700 który był 1000 pln tanszy. Dla wersjii TM wychodzi okolo 500 taniej. Mysle ze co nie kupisz bedziesz zadowolony.
ja bralem pod uwage na + dla sony
- szeroki kat
- jakosc filmow przy slabym oswietleniu
- B. dobry stabilizator

za panasem+
- tryb 50p z najwyzsza na dzis jakoscia obrazu w dobrych warunkach osietleniowych dla kamer amatorskich - naprawde jest niesamowita.
- pierscien ostrosci
- zoom 420 vs 300 od sony
- cena co przesądzilo.

Jak by kamery byly w tej samej cenie wzial bym pewnie sony.
 

darekguma

New member
Bez reklam
Poczytaj watki o jednej i drugiej kamerze. I w jednym i w drugim masz bezposrednie porownania tych kamer. Żadna nie jest idealna. Trzeba sobie odpowiedziec na czym bardziej ci zalezy. Ja uważalem ze jak dla mnie troche lepsze by było sony, ale ze wzgledu na cenę kupilem panasa sd700 który był 1000 pln tanszy. Dla wersjii TM wychodzi okolo 500 taniej. Mysle ze co nie kupisz bedziesz zadowolony.
ja bralem pod uwage na + dla sony
- szeroki kat
- jakosc filmow przy slabym oswietleniu
- B. dobry stabilizator

za panasem+
- tryb 50p z najwyzsza na dzis jakoscia obrazu w dobrych warunkach osietleniowych dla kamer amatorskich - naprawde jest niesamowita.
- pierscien ostrosci
- zoom 420 vs 300 od sony
- cena co przesądzilo.

Jak by kamery byly w tej samej cenie wzial bym pewnie sony.
Nic dodać, nic ująć. W 100% sie pod tym podpisuje.
 
Do góry