Sony czy Panasonic

darekguma

New member
Bez reklam
Witam.Wcześniej pisałem i prosiłem o podpowiedzi o kamere w cenie 2000-2500 zł lecz nie było chetnych do pomocy wiec zapytam inaczej,wybrałem HDR-CX505VE, Panasonic HDC-SD200 lub którąś z nowych produktów JVC. Kwota na dzień dzisiejszy to 3000 zł. Jak mace jakieś inne sugestie to bardzo prosze.Dzięki.Pozdrawiam.
 

Galczych

New member
Z tych co napisales to moim zdaniem sony cx-505. Osiagami podobny do sony jest panasonic, ale ma np slabszy stabilizator. Ja posciagalem kilka klipow z netu z roznych kamer i jakos JVC wogole do mnie nie przemawia. Jak dolozysz do 505 okolo 100zl bedziesz mial cx520(posiada o 32gb wiecej pamieci).
Próbki wnikliwie ogladalem z odleglosci 2m na fullhd 55cali. Z 4m przy dobrym swietle te roznice sie zacierają. Przy slabym swietle albo sony, albo ew panas - panas chyba ma troszke wieksze ziarno i wydaje mi sie ze sony lepiej ukrywa kompresje(artefakty np przy kreceniu fal).
Jak bys dolozyl 500 to masz panasa sd700 i jego bezkonkurencyjny tryb 1080 50p, ktory to daje jak narazie najlepsza jakosc obrazu w dobrych warunkach dla kamer amatorskich. Tyle ze narazie sa male problemy z jego obróbką i oglądaniem.
 
Ostatnia edycja:
Do góry