Sony BDP S790 upscaling 4k

Witam,
Zamierzam kupić odtwarzacz bluray i myślałem o Sony BDP S790, dlatego mam pytanie odnośnie upscaligu 4k który jest wspierany. Czy ma sens wogóle kupowania odtwarzacza z tym jeśli mój amplituner też ma upscaling 4k? Czy w tym przypadku jakbym podłączył zwykły odtwarzacz bluray do amplitunera z 4k i telewizora 4k i puścił film w bluray 4k na przykład "remastered 4k" to odtworzyło by to bez problemu?

Wiem że temat bluray 4k jest teraz może odległy, ale chciałbym wiedzieć czy ma sens kupować tego bluraya ze względu na ten dodatek.
 

Krzaku666

Banned
Jak nie masz TV 4K to to sie tym nie ma sensu sugerować :>

To porządny odtwarzacz, jeżeli oglądasz wiele płyt BD to warto bo wyróżnia się lekko jakością obrazu. Z DVD też sobie nieźle radzi.

Na TV 4K radzi sobie lepiej niż zwykły BD
 

SDman

Banned
Witam,
Zamierzam kupić odtwarzacz bluray i myślałem o Sony BDP S790, dlatego mam pytanie odnośnie upscaligu 4k który jest wspierany. Czy ma sens wogóle kupowania odtwarzacza z tym jeśli mój amplituner też ma upscaling 4k? Czy w tym przypadku jakbym podłączył zwykły odtwarzacz bluray do amplitunera z 4k i telewizora 4k i puścił film w bluray 4k na przykład "remastered 4k" to odtworzyło by to bez problemu?

Wiem że temat bluray 4k jest teraz może odległy, ale chciałbym wiedzieć czy ma sens kupować tego bluraya ze względu na ten dodatek.

Witam,
ten blu to 2 kroki wstecz, pilot porażka (tylko na wprost), zawartość YT tylko SD,
brak możliwości logowania do Ipla, smart ogólnie kiepski.
S490 sporo gorsze skalowanie materiałów DVD i dźwięk niż budżetowy BD-F6500.

Nie zastanawiałbym sie nawet 1 m/s
Samsung BD-F7500 - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

Pozdr.
 
Do góry