sony 75XH9505 vs samsung 75Q95

zielah13

New member
Witam,
Czy ktoś jest wstanie wypowiedzieć sie który z tych telewizorów jest obiektywnie lepszy ... wiem że to bardzo ogólnie ale chodzi mi o stosunek jakości do ceny, obraz, dzwięk, wykonanie, usterkowość...
I jeszcze jedno czy ten sony ma hdmi 2.1? Czy to hdmi w sony obsługuje 48 Gbit/s

Pozdrawiam,
Piotr
 
Ostatnia edycja:

Petru23

Banned
Xh95 nie ma hdmi 2.1. To są dwa topowe modele producentów i ciężko wskazać jednoznacznie zwycięzcę. Można Porównywać mierzalne dane jak kontrast, jasność ale bardziej będzie decydować to, co akceptujemy i w jakim stopniu. Poza tym jeden woli dżem a inny marmoladę a jeszcze inny powidła.
Kup przez net z dostawą do domu, sprawdź i najwyżej odsaj i weź drugiego.
Albo weź na raty odroczone oba, porównaj obok siebie i odeślij jednego odstępując od umowy rat i sprzedaży. A ten, który zostawisz możesz zawsze spłacić jednorazowo zamykając kwestie rat.

W ten sposób mam ósmy tv u siebie na testach ;)
 

czaro49

New member
Xh95 nie ma hdmi 2.1. To są dwa topowe modele producentów i ciężko wskazać jednoznacznie zwycięzcę. Można Porównywać mierzalne dane jak kontrast, jasność ale bardziej będzie decydować to, co akceptujemy i w jakim stopniu. Poza tym jeden woli dżem a inny marmoladę a jeszcze inny powidła.
Kup przez net z dostawą do domu, sprawdź i najwyżej odsaj i weź drugiego.
Albo weź na raty odroczone oba, porównaj obok siebie i odeślij jednego odstępując od umowy rat i sprzedaży. A ten, który zostawisz możesz zawsze spłacić jednorazowo zamykając kwestie rat.

W ten sposób mam ósmy tv u siebie na testach ;)
następnie zamów nowy mózg ...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do takich ogólnych potrzeb brałbym Sony 75XH95.
Ceny idą znów do góry więc warto się pośpieszyć.
Dużo grasz w gry ?
 

zielah13

New member
Mało gram,... czy ktoś wie przy okazji czemu telewizory z tamtegonroku podrożły, skoro zaraz będą nowe z tegonroku? Mówię o flagowych...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Podrożały i jeszcze mają podrożeć.
Dla niebieskich masz specjalna ofertę z pakietem dodatkowo.
 
Do góry