Sony 55XF9005 używka vs coś nowego

davyd

New member
Cześć, mam możliwość zakupu telewizora Sony 55XF9005 z pewnego źródła , 2 lata używany za 1900zł. Zastanawiam się czy warto w to iść i czy można za ok 3000zł kupić coś fajnego zamiast tego Sony ? Wiem, że jest to fajny i polecany tv i do mojego ogladania wieczorem Netflixa będzie bardzo fajny ale wiadomo jest to telewizor który nie jest już w sprzedaży.
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Ja mam ten model i obraz jak i jego działanie jest na wysokim poziomie , za taką cenę i dwu letni ... ja bym brał . Matryca VA , 120 Hz robi swoje .
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Zapomniałem dodać , ja tv wymieniam praktycznie co dwa lata ale tego Sony mam akurat już dwa lata i na razie nie mam zamiaru wymieniać , powód jest prosty :
- Obraz i działanie tego tv - dlatego nie sprzedaję go i na razie nie zmieniam , raczej za rok , dwa może wymienię ale już na Mini Leda
 

luck76

Well-known member
Jeśli nie lubujesz się w oglądaniu na YouTube filmików w 60 klatkach, nie potrzebujesz AirPlay/chromecast, nie będziesz grał na najnowszych konsolach a zależy Tobie na lokalnym przyciemnianiu (wieczorami w Netflix na pewno się przyda) i siedzisz na przeciwko tv, bierz i nie oglądaj się za się za siebie. @kiki proponuje fajny nowy tv za kafla więcej, jedno co ważne to w tym wypadku bez lokalnego wygaszania matrycy ale z wszystkimi bajerami, które napisałem na początku. Za 1900 sam był wziął (w odróżnieniu od xh90, z którym same problemy).
 

luck76

Well-known member
Sadzając widza przed tymi dwoma telewizorami i prezentując im obraz z dekodera, streamingu (nie z nowej konsoli, PC) w czym ten TV będzie miał przewagę?
 
Do góry