Sony 37EX401 problem z napisami

pacic

New member
Witam!
Mam problem z napisami w ww. telewizorze. Napisy są w formacie .txt a telewizor ich nie widzi, filmy normalnie się odtwarzają, przy próbie włączenia napisów z pilota pokazuje się komunikat "napisy niedostępne". Wie ktoś czy w tym telewizorze jest jakiś "myk" na napisy, czy powinny one być w innym formacie?
 

Ares78

New member
Witam!
Mam problem z napisami w ww. telewizorze. Napisy są w formacie .txt a telewizor ich nie widzi, filmy normalnie się odtwarzają, przy próbie włączenia napisów z pilota pokazuje się komunikat "napisy niedostępne". Wie ktoś czy w tym telewizorze jest jakiś "myk" na napisy, czy powinny one być w innym formacie?

Nie wiem czy coś się zmieniło w kontekście aktualizacji, ale do tej pory to w przypadku modeli ex302 i ex401 napisy trzeba było wrzucać bezpośrednio w plik z filmem przy użyciu odpowiednich programów.
 

pacic

New member
sprawdzałem i telewizor nie czyta żadnych napisów, ale po wrzuceniu napisów do filmu wszystko pięknie ładnie działa. Polecam program AVI ReComp
pozdro.
 

Ares78

New member
Ex402 od ex401 z tego co pamiętam różni się jedynie wyglądem więc sytuacja jest analogiczna (tak jak i w ex302) czyli na chwilę obecną napisy trzeba wtapiać w film.
 

pkomp

New member
a jaki sens jest kompresować powtórnie skompresowany film?przeciez to już wyjdzie meeeega tragedia....
juz lepiej wydac 150 i kupić playerek który divx/xvid łyknie bez problemu...albo kupić samsunga który w wersji C wogóle wszystko łyka:)

ale nie rekompresować film
 
Do góry