Smart TV LED 32"

MarcinWLKP

New member
Witam,
Proszę o pomoc w wyborze zakupu TV. Odległość od jakiej będę oglądał to jakieś 2,5 m, wydaje mi się że 40 calowy Tv będzie za duży.

Rozmiar: 32'
Budżet: 1700
Odległość od TV: 2 - 2.5 m
Przeznaczenie: filmy
3D: raczej nie
Internet: wi fi
Ile osób będzie oglądać TV: 1
Wymagania specjalne: smart tv
Preferencje co do miejsca zakupu: sklep stacjonarny lub online
Własna propozycja: Samsung UE32F5500, Samsung UE32F6270, Samsung 32F5700

Albo jakieś własne propozycje. Szczerze to nie wiem czym konkretnie te modele się różnią od siebie poza ilościami wejść USB oraz Klasa energetyczną
 

bhn92

New member
Bez reklam
H5500 ,h6200 i najlepiej h6400 skoro liczy sie dla Ciebie smart ze wzgledu na pilota i podobnie jak h6200 matryce 120hz z uplynniaczem.
 

MarcinWLKP

New member
Powiedz mi jeszcze jak się ma porównanie Samsunga do Sony, wczoraj w sklepie widziałem dwa modele koło siebie i jakość obrazu na sony była jaśniejsza/mocniejsza ale za to sony bez multimediów
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sony daje lepszy obraz i multimedialnie też nie odstaje.
Jeśli masz potrzebę takiego wyboru to Sony zagra lepiej.
Jak będziesz niebieski to dostaniesz jeszcze specjalną ofertę z kalibracją i radyjkiem gratis.
 

bhn92

New member
Bez reklam
sony zagra moze lepiej od sama z 6 serii dopiero w 7 czy 8 serii i 50 calach ,w sklepie to juz kwestia ustawien sony ma fabrcznie lepiej skalibrowany obraz na stadardowych ustawieniach podczas gdy samsung niezbyt;p
 

MarcinWLKP

New member
Z samsungów najnowszy widzę H5303, którego nigdzie nie widzę w sprzedaży potem jest H5500 za 1300 zł.
Sony 32 cale smart ( w700 series) stoi 1800 zł.
500 zł różnicy nie wiem czy warto tyle dołożyć, poza tym ma dużo funkcji na piłkę nożną, która mnie wgl nie interesuje.

Teraz to już sam nie wime :D myślałem ze najnowsze modele są według seri (5, 6, 7 etc) a to wygląda inaczej
 

MarcinWLKP

New member
sony zagra moze lepiej od sama z 6 serii dopiero w 7 czy 8 serii i 50 calach ,w sklepie to juz kwestia ustawien sony ma fabrcznie lepiej skalibrowany obraz na stadardowych ustawieniach podczas gdy samsung niezbyt;p


To co widziałem tego sony z serii 700 a samsung H5500 była różnica, tylko sprzedawca powiedzial ze samsung jest lepszy pod względem multimediów.

czym się różni seria samsungów 5 od 6 ?
 

bhn92

New member
Bez reklam
jesli nie obchodzi Cie 3d to matryca 120hz z uplynniaczem a seria 5 60hz bez uplynniacza mam porownanie mojego h6400 do f5300 i plynnosc obrazu duzo duzo lepsza po wlaczeniu uplynniacza i to praktycznie bez zadnych artefaktow, No i od modelu h6400 mozesz komfortowo poruszac sie bo multimediach i smarcie dzieki nowemu pilotowi smart.
Sony 32 w 7 serii tez bedzie mial chyba 60hz bez pelnego uplynniacza i pilota smart ,dopiero u sonego pelny uplynniacz jest od 50 cali....
 
Ostatnia edycja:

MarcinWLKP

New member
Chodzi mi o jak najlepszą jakość obrazu, tv smart i bez d którego nie będę używał, dlatego byłem zaskoczony gdy widziałem obok siebie sony a samsunga, gdzie do samsunga jestem bardziej przekonany
 

bhn92

New member
Bez reklam
To jeski mozesz wydac na oleole nah6400 to polecam zdeydowanie bardziej niz h5500 gdyz najwazniejsza jest matryca z uplynniaczem i pilot smart .mam w domu tez f5300 i chodzenie po smarcie to udreka z normalnym pilotem na h6400 bajka nawrt chodzenie tez po menu czy plikach z dysku itd,nowy pilot robi robote poprostu a jest dostdpny od modelu h6400 i wyzej.
 
Do góry