SM8600 problem z wifi

FanBarcy

New member
Witam
Jestem od niedawna właścicielem 55sm8600. Przez kilka dni wszystko działało idealnie, tv łaczył się z aplikacjami YT czy CDA na telefonie i bez problemu mogłem sterować nimi z poziomu smarta. Sam obraz ze smarta również bez problemu przesyłał się na tv ale coś mnie podkusiło i zrobiłem aktualizację. I z nią wiążę swoje obecne kłopoty. W chwili obecnej próba wysłania obrazu smarta za pomocą Smart View czy próba wysłania filmu z aplikacji CDA na tv to od razu problem z netem. Tv rozłącza się z nim, potem nie może się połączyć, pokazuje że jest problem z połączeniem i tylko restart tv powoduje że wraca do normalności. Net notabene działa ok na tv ale pod warunkiem że nie chcę się połączyć smartem bo wtedy głupieje. Musiałem przestać wysyłać obraz z poziomu smarta na tv. W czym tkwi problem Panowie...pomóżcie. Mam go kupionego przez sklep internetowy i nosze powoli się z zamiarem oddania go a nie chcę :-(
Dziękuję za pomoc

PS aktualizacja problemu...naszła mnie refleksja w ten piątkowy weekend bo kilka dni temu wymieniłem wysłużonego Samsunga s7 na nowego s10. Wyciągnąłem s7 i okazało się...że wszystko śmiga jak powinno ale kiedy zaczynam robic to samo na s10....telewizor głupieje :-( Czyli wina smarta chyba
 
Ostatnia edycja:

FanBarcy

New member
Niestety...wina bezapelacyjna telewizora. Teraz już na każdej komórce to się dzieje :-( Zaraz bo próbie wysłania z jakiekolwiek komórki obrazu, wifi głupieje i znika z opcji tv :-( Muszę właczyc i wyłaczyć go, net działa ale jak tylko chcę połaczyć z tv..głupieje. Co radzicie? :-(
 
Ostatnia edycja:

FanBarcy

New member
Niestety przegrałem z nim walkę :-( Konsultowałem się z LG z pomocą techniczną, zmieniałem bramy DNS i to co proponowali ale bez skutku. Na szczęście telewizor był zamówiony po necie z odbiorem w sklepie więc skorzystam z prawa do odstąpienia od umowy i zwracam go. Jednak pokuszę i się i zakupię taki sam znów ale nie będę robił aktualizacji bowiem to chyba po niej nastąpił ten problem z wifi
 

FanBarcy

New member
No tak byłoby najlepiej jak piszesz mdsfan. Muszę to przemysleć, chociaż ten telewizor jest bardzo popularny a nie nie znalazłem takiego problemu przeszukując net jak u mnie. Kiki, korzystam z androida a wystarczy nawet włączyć mi YT i próbować wysłać film na tv poprzez ikonę na YTube żeby doprowadzić do zwiechy wifi na tv :-(
 
Do góry