Słuchawki do 300-400 zł

Szym3k

Member
Witam,
Co byście polecili do kwoty jak w temacie. Muzyka jakiej słucham to roch, metal, ale też i lżejsze klimaty typu Queen. W przeszłości miałem KOSS UR45 i byłem z nich bardzo zadowolony ale niestety zaopiekował się nimi piesek. Jedyna rzecz jak denerwowała mnie w Koss'ach to ich kabel.
Sprzęt na jakim będę słuchał muzyki głównie komputer, TV i BD.
Z góry dziękuję za pomoc.
 

Szym3k

Member
Dzięki za odpowiedź. A czy ewentualnie mógłbym prosić o jeszcze jakiś model - wyczytałem, że Y55 są wykonane z niezbyt specjalnej jakości plastików i trzeszczą. Z kolei Y50 odpadają z powodu wyglądu.
Czy w tej cenie dostanę może jakieś sensowne słuchawki wokółuszne i czy przypadkiem w tym przedziale cenowym nie jest tak, że czego nie kupie to i tak będę zadowolony?
A i chyba raczej chodziło mi o słuchawki do użytku domowego.
 
Ostatnia edycja:

SDman

Banned
Witam,
Co byście polecili do kwoty jak w temacie. Muzyka jakiej słucham to roch, metal, ale też i lżejsze klimaty typu Queen. W przeszłości miałem KOSS UR45 i byłem z nich bardzo zadowolony ale niestety zaopiekował się nimi piesek. Jedyna rzecz jak denerwowała mnie w Koss'ach to ich kabel.
Sprzęt na jakim będę słuchał muzyki głównie komputer, TV i BD.
Z góry dziękuję za pomoc.

Witam,
do tej kwoty to tylko Grado SR60i lub e, konkurencja nie istnieje, a jeszcze tym bardziej jak
chcesz słuchac muzy z kompa, fonu.
Mają 32ohm więc bez problemu napędzi je każdy sprzęt.

Grado60i.jpg

Pozdr.
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Dzięki za odpowiedź. A czy ewentualnie mógłbym prosić o jeszcze jakiś model - wyczytałem, że Y55 są wykonane z niezbyt specjalnej jakości plastików i trzeszczą. Z kolei Y50 odpadają z powodu wyglądu.
Czy w tej cenie dostanę może jakieś sensowne słuchawki wokółuszne i czy przypadkiem w tym przedziale cenowym nie jest tak, że czego nie kupie to i tak będę zadowolony?
A i chyba raczej chodziło mi o słuchawki do użytku domowego.
Y50 czarne wyglądają ok, nie czytaj za dłużo tylko słuchawki do ręki i sam pooceniaj.
 
Do góry