Sluchawki do 200zl

shogun990

New member
Witam forumowych wyjadaczy.
Mam pytanko jakie słuchawki w cenie do 200 zl sprawdza się najlepiej w muzyce??

Mysle o
Akg k514
Akg k512
Creative aurvana live
Audio-Technica ATH-T400
Audio-Technica ATH-M30X troche drozsze

Muzyka to polski hip hop chillstep chillout trance i dubstep.
Będę z nich korzystal w ampli onkyo lub cd onkyo
Laptop przez maya u5
Sporadycznie mp3 creative
Obecnie mam Sennheiser hd201 i średnio jestem zadowolony. Ale placilem za nie coś około 100 zl ;-)

Dodam że będę zmuszony zamawiać w necie więc raczej nie ma mowy o odsłuchu. Nie ma ich w marketach.



Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Mogę śmiało Ci zalecić nie cudowanie i kupienie AKG K514mk2 lub K512mk2 maja welurowe pady, są wygodne, nie pocą się, a dźwięk? Jestem w szoku po zakupie K514, że mogą tak grać za tak niską cenę.
 

shogun990

New member
Dzieki blackninja. Jeśli dobrze wyczytałem k514 są półotwarte a k512 typowo zamknięte. I basik będzie lepszy podobno w k512. Lubie basik ;-) ale się zastanawiam czy nie lepiej na dluzsze słuchanie sprawdzą się k514.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
 

shogun990

New member
Sluchaweczki dotarly. Model K512 mk ii. Opalilem na szybko i w porownaniu do starych słuchawek jest ogromna różnica. Noszę okulary i mimo to są bardzo wygodne. A co do dzwieku jest fajne brzmienie. Musze je jeszcze trochę potestowac. ale pierwsze wrażenie na plus. Podziękowania dla naszego magika niskich cen. Dzięki blackninja za kolejną udaną transakcję. ;-)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
 

shogun990

New member
Może się mylę jak cos to ktoś mnie poprawi ;-) Te j88 są troszkę chyba inna półka. Nie słyszałem ich więc nie wiem jaki mają dzwiek ale to raczej chyba nieco droższy sprzęt. Co do k512 są tanie i w swoim przedziale cenowym dobre. Na ampli onkyo grają świetnie. Znacznie ciszej na tablecie i smartfonie choc Sam dzwiek jest bogaty. Na dubstepowtch kawalkach brakuje czasem takiego mocniejszego pierdzielniecia ;-). Ale do moich potrzeb póki co są wystarczajace.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry