Słuchawki bezprzewodowe do 150zł

orange

New member
Witam!
Jak w temacie - szukam słuchawek bezprzewodowych, do 150zł. Oglądałem słuchawki Sony, ale nie pamiętam modelu. Czy ta firma robi dobre produkty?A może Philips?Prosze o szybka pomoc, bo w weekend chcę sobie sprawić taki prezencik :)

Pomoże ktoś??Może NINJA??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

maly123_4

New member
Też planuje zakup słuchawek i z tego co się dowiedziałem to tanie słuchawki bezprzewodowe nie są najlepszym wyborem ponieważ będziesz słyszał szum podczas słuchania i dźwięk nie będzie czysty.
Jak widzisz na tym forum jest od groma użytkowników ale nikt nie kwapi się do odpowiadania na tematy polecam inne forum hdtv gdzie ludzie są bardziej pomocni.
Pozdrawiam
 

marecki6

New member
Bez reklam
Sony MDR-RF800RK



posiadam takowe , dzwiek naprawde niezly, zeby wyeliminowac szum wystarczy skrecic glosnosc sluchawek do minimum a podkrecic zrodlo dzwieku i jest elegancko ... zasieg bardzo dobry - naprawde godne polecenia
 

arturos1970

New member
Bez reklam
Sony MDR-RF820r.tylko raz je podlaczylem i wyladowaly spowrotem w pudle,beznadzieja caly czas szumia,chetnie bym je sprzedal i kupil z kablem.
 

Ramzes765

New member
Bez reklam
Sluchawki bezprzewodowe thomsona np. whp 356 lub nowsze modele w tej cenie sa bardzo dobre. Na alle... mozna dostac w bardzo atrakcyjnych cenach.
 
Do góry