Sklep morele.net

ernet

Active member
Bez reklam
Co imponujące ? Kontakt: telefoniczny, mailowy. Ceny: wg mnie bardzo dobre. Informacja: pełna i natychmiastowa. Każde zamówienie oraz jego stan potwierdzone odpowiednimi mailami. Obsługa: miła, kompetentna i - na prawdę - bardzo przyjazna klientowi. Dostarczenie zamówienia: miałem zawsze na drugi dzień. Jest też możliwość odbioru zamówienia osobiście w wielu miastach. W/w opisy opieram na własnych doświadczeniach przy wielokrotnych zakupach. Ja kontaktowałem się z Panem Marcinem, z działu zakupów, któremu tu dziekuję za wszechstronną pomoc, dzięki której kupuję w tym sklepie.
 

Alen69

New member
W pełni potwierdzam, pełna profeska, kupiłem u nich telewizorek Panasonic TX-P46VT20E. Na zapytanie "Czy telewizor jest wystawowy?" Dostałem po godzinie odpowiedz, „ że to nówka i nie sprzedają modeli wystawowych"
Telewizor miałem za dwa dni, na liczniku miał 15 załączeń i 8 godzin pracy. Nie kłamali nówka. Szczerze polecam sklep morele.net.
 

K@myk

New member
Tez polecam ten sklep, kupiłem projektor Epson EMP TW 700 nie dość że w b.dobrej cenie, to po początkowych problemach z montażem projektora wynikających ze złego ustawienia, kiedy skontaktowałem się z działem obsługi sklepu wszystko wytłumaczono mi profesjonalnie i na temat.Polecam !!!
 

adamuadamu

New member
ja ostatecznie nie dokonałem zakupu w morele.net - akurat chodziło o drobnicę komputerową (jakiś zasilacz do laptopa, mysz i cośtam) - wyklikałem zamówienie i zadałem następnie jakieśtam banalne pytanie o aktualną wówczas promocję (coś dodawali ekstra przy odbiorze w paczkomacie) - zero reakcji. jeśli nie potrafią odpowiedzieć na jakiekolwiek pytanie, to wolę nie przekonywać się o skuteczności ich supportu w ramach gwarancji. w sumie szkoda, bo punkt odbioru mam jakieś 5 min od domu, a ceny miewają kuszące.

chyba, że w morelach klienci z zakupami na 2k (tv, projektory) to inny oddział niż klienci low-budget - jak w lenovo pl -> oddzielne serwisy dla Thinkpadów i oddzielny dla reszty badziewia
 

ami68

New member
Niestety, ale muszę zrobić zdecydowaną antyreklamę!
2 lata temu zamówiłem podzespoły do złożenia kompa, na które czekałem i czekałem, ale na 1 część nie mogłem się doczekać. Więc po co mi była ta cała reszta? Szkoda słów.
Teraz dałem im szansę znowu. I co? Na zwykły "głupi" dysk 2,5" czekam już 11 dni! Co 2 dni zmieniają termin dostawy. Gdy dzwonię o 15-ej, to mówią, że o 16-ej do odbioru. Po czym o 15:15 sms, że będzie, ale za 2 dni. I tak w kółko. Przecież zakładając, że nie mają tego modelu, zaproponowali by jakikolwiek inny, ale to dla nich za trudne! Już się nawet nie wkur...., tylko śmiać mi się chce.
Ceny ok, cała reszta dnooooooooo!
Wyleczyłem się na kolejne wiele lat, gdyż gdy się u nich nic nie zmieni nie przewiduję im długiej kariery.
 

Hidekii

New member
Tez tam kupowalem i bardzo sprawnie sie wszystko odbylo.
Towar odbieralem w netpunkcie, wiec moglem wszystko dotknac =).
Wszystko w jak najlepszym porzadku.
 
S

SphunaR

Guest
Oni mają jakiś sklep w tym Netpunkcie, czy tam się tylko dobiera towar po zamówieniu na ich stronie?
 

czaki1981

New member
Tam odbiera sie tylko towar. Ja składałem wu nich 2 komputery kupowałem monitor odkurzacz. Ceny sie tam szybko zmieniaja, ale to nie problem. kupujac karte graficzna przy zamowieniu kosztowala 780zł wchodze nastepnego dnia a tam 720, sie wkurzyłem ale zadzwonilem na infolinie i koleżka który tam siedział powiedzial ze cene mi zmienia na 720 i tak było. jesli chodzi o ceny komputerow to chyba tylko ramnet.pl i esc.pl maja ceny podobne ale tam trzeba placic za przesyłke a morele mam pod domem. Ja polecam ten sklep.
 

Delwin

New member
Kupowałem tam części do komputera - zasadniczo ok choć niektóre opisy sprzętu trzeba weryfikować: potrafi w jednym miejscu pisać coś całkowicie sprzecznego niż w podstronie kawałek dalej...
 
Do góry