Siema, jestem Brodaty Ham.

BrodatyHam

New member
Cześć tubylcom. Jestem Brodaty, vel mcBroda. Na forum sprowadza mnie mnogość pytań, które powstają przy wyborze optymalnego dla siebie telewizora. Liczę na waszą pomoc, ba, jestem przekonany, że na waszą pomoc mogę liczyć.

Na początek, po kilku tygodniach rozglądania się, mam zamiar się zagłębić bardziej w temat modeli jakie mamy na rynku, co nam oferują producenci i czy warto inwestować w pewne bajery. Bardzo interesuje mnie rozszyfrowanie pełne "zawartości" telewizora po modelu. Wiem już, że każda marka ma swoją nomenklaturę i wiele jest zapisane w nazwie telewizora. Interesują mnie na początek takie informacje. Szybkość sprzętu, input lag czy jakoś tak, które mają niski, na jakie nie patrzeć wcale, bo opóźnienie jest tak wysokie.

Jeszcze wiele pytań się pojawi, na wiele rzeczy sami mnie naprowadzicie. Jeszcze wiele postów przed nami.

Pozdrawiam
Brodaty Ham
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Masz szczęście, że przez samo H bo przez Ch jest zajęty i nie próbuj podkopać mojej pozycji bo wylecisz na kopach...;-):popcorn:
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
Z mięs z włosami to znam tylko golonkę. :)
Pychotka. Dziś będzie na obiad.
A tu proszę....szynka z włosami :)

Co by nie było, witamy na forum.
 

BrodatyHam

New member
Dzięki za miłe przywitanie, fajnie że tu też jest brodaczy brać.
Ham bo broda itp były zajęte, a że jestem trochę czasem ham, to Brodaty Ham.
Szukam teraz tabeli odległości do wielkości telewizora, bo natrafiłem na taką tylko do wielkości fullhd, brak w niej rozdzielczości matrycy 4k, podrzuci ktoś?
 

DrWredman

Active member
Ja mam gdzies tego typu tabele. Ide do sklepu, staję przed najwiękezym TV, którego obraz mi się podoba w najlepszej dla mnie odległości, a potem sprawdzam czy mnie na niego stać. Jeśli mnie nie stać to najpierw sprawdzam inne modele w tej wielkości, a potem dopiero schodzę z cali. Do tego dochodzi marka, jeśli masz jakieś preferencje to krąg TV się zawęża.
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja mam gdzies tego typu tabele. Ide do sklepu, staję przed najwiękezym TV, którego obraz mi się podoba w najlepszej dla mnie odległości, a potem sprawdzam czy mnie na niego stać. Jeśli mnie nie stać to najpierw sprawdzam inne modele w tej wielkości, a potem dopiero schodzę z cali. Do tego dochodzi marka, jeśli masz jakieś preferencje to krąg TV się zawęża.

Nic dodać, nic ująć. Od kiedy pamiętam robię identico i nigdy się nie machnąłem się w wyborze tv.:eek:k:


BrodatyHamie ( masz zaje..isty nick :D ale tak to właśnie będzie wyglądało jak będziemy pisać bezpośrednio)

co byś nie wybrał to na końcu, no najpóźniej po tygodniu dojdziesz do wniosku, że mógłby być większy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry