Sharp 46XD1E czy Toshiba 42AV635

Jeremy

New member
Hej,

No wiec wlasnie, przyszedl ten czas, kiedy na scianie trzeba zawiecis cos czarnego i duzego ;-)

Mam dwie opcje:

1. Uzywana, od znajomego, który zdecydowal sie na plazme 55'' :eek:(11 miesiecy - stan naocznie, coby nie powiedziec organoleptycznie ;) sprawdzony) 46-stka Sharp'a XD1E
2. Nowa 42-jka Toshiby AV635

Jestem dosc ograniczony budzetem, wiec dlatego model av (byc moze rv) ale nie wiem czy starczy bo jestem seryjnie mocno ograniczony (nowy dom, remonty, 10-cio miesieczny bobas :) )
Nieco wiecej o przeznaczeniu:
40% kanaly hd z platformy sky+ (mieszkam w uk),
30% PC, skype z kamera wysokiej jakosci, internet, itp
20% PS3, filmy HD z blueray (raczej filmy niz gry)
10% filmy HD z PC

Nie zalezy mi kompletnie na dzwieku, ten bedzie wylaczony, wiec tv bedzie zdecydowanie niemy,
Nie zalezy mi zbytnio na sygnale SD gdyz wiekszosc ciekawych rzeczy które nas interesuja nadawane sa tutaj juz w HD.
Filmy zarówno z bd jak i z pc w full hd to cos gdzie chcialbym poczuc, ze warto bylo wieszac to cos czarne na scianie ;-)
Jednymi slowy oczekuja raczej jakosci przekazu (tylko obraz) w HD nizeli w nizszych rozdzielczosciach.
Przyznam szczerze ze jestem elektronikiem, ale o hdtv raczej nei wiem zbyt wiele (siedze w audio) takze wsród kabli hdmi, ich odmian, i innych takich czuje sie puki co nieco zagubiony , zatem prosze o wyrozumialosc.
Zgóry dzieki za wszelkie wskazówki.

Serdecznie pozdrawiam.
Jeremy
 

Jeremy

New member
Po przeczytaniu tony postów dochodze do identycznych wciosków :cool:.
Dzieki,
Watek uwazam za zakniety,
Wybór dokonany, dzwonie do kumpla celem finalizowania sprawy.

Serdecznie pozdrawiam,
 
Do góry