SD700 vs. okrojona SD600

banan07

New member
Witam,
już prawie zdecydowałem się na SD700, znalazłem nawet w miare dobrą ofertę kiedy to ... wpadłem w internecie na informacje o SD600. Jest to praktycznie to samo co SD700, brakuje jej jedynie: wizjera, gorącej stopki, wyjścia na słuchawki, wejścia na mikrofon, pierścienia oraz nagrywa dźwięk w systemie surround.

Nie jestem jeszcze pewnien czy pozostawiono możliwość manualnego ustawieniania przesłony i prędkości migawki. Trochę się już nastawiłem na te ustawienia, ale powiedzcie jak to wygląda w praktyce, czy tak na prawdę korzysta się z tego na codzień podczas filmowania czy jedynie jest to gadżet stosowany bardziej do zabawy.

Dodam, że cena SD600 to około 2900 zł, czyli na dobrą sprawę 500-600 zł mniej niż za SD700.

Pozdrawiam, Piotr
 

ecoCargo

New member
Dla mnie brak gorącej stopki, gniazda słuchawek i mikrofonu dyskwalifikuje ją do ambitniejszych zadań niż filmowanie w gronie przyjaciół przy kawie...
 

ecoCargo

New member
Oczywiście, to sprawa kupującego. Ja jako kupujący zdecydowałem inaczej, stąd poprzedni mój post mógł być źle zrozumiany. Jak uraziłem kogokolwiek, przepraszam.
 
Do góry