Samsung WS-32Z308P

artipruszko

New member
Witam serdecznie;
Mam samsunga WS-32Z308P i zastanawiam sie nad zakupem dekodera HDTV Cyfry. Czy ktos podłaczał dekoder HDTV do tego telewizora? Prosze o opinie.
 

marcin4791

New member
Witam serdecznie!! Niestety lub tez stety od ponad roku jestem posiadaczem tego ''udanego'' modelu. W pażdzierniku 2005 roku sprzedawca zapewniał mnie źe kiedy pojawi się u nas HDTV, to telewizor napewno przyjmie ten sygnał. Od początku listopada jestem abonentem N-ki i z wysokiej rozdzielczości po componencie "nici", obraz jest bardzo ciemny i występują zielone przebarwienia. Z początku myślałem źe problem leźy po stronie NBOX-a lub kabla, ale sprawdziłem go u kuzyna na Panasie 42PV60 i u znajomego na LG 37LC2R, wszystko było OK. W serwisie w Łodzi poinformowano mnie źe mają już podobny przypadek, ale nie mogą tego zdiagnozować na miejscu i za kilka dni wysyłają ten telewizor do W-wy, Moja rada popytaj znajomych może ktoś z nich ma dekoder HD, pożycz i sprawdż przed podpisaniem umowy z C+
 

Golf

New member
Też mam ten model Samsunga i N boxa.Jestem zdziwiony Twoją opinią,chyba trafiłeś na jakiś felerny egzemplarz bo u mnie po componecie HD Discowery bajeczka.Miałem tylko problem z geometrią,ale sobie ustawiłem w menu serwisowym.Na pozostałych kanałach nadawanych w SD obraz zdecydowanie lepszy niż z tunera Philipsa z Cyfry .
 
Do góry