Samsung UED5500 AVI problem

Arczi128

New member
Witam. Mam telewizor taki jak w temacie 37 cali jeśli to jest różnica. Gdy podepnę pendrive i oglądam film z pendrive film to w ciągu całego filmu około 2-4 razy mi się robi że zanika dźwięk. Znika na sekunde i jest ok. Na kompie jest normalnie. a gdy oglądam ten film na tv to tak mi się dzieje. Próbowałem z różnymi filmami w formacie avi i to samo. działa ok i sekundowa przerwa głosu. Jak to naprawić?
 

Arczi128

New member
Firmware najnowsze już miałem w tv. Dysku nie mam. Mam 2 pendrive tylko. Spórbuje formata zrobić obu i spróbuje wtedy jeden pendrive i drugi i dam znać czy pomogło.
 

Madziek

New member
Witam Wszystkich

Zauważyłem taki sam problem w moim samsungu UE40D5500.

Tak jak pisał Arczi128 przerwa trwa ok 2 sekund i występuje po ok. 26 min oglądania filmu w Dvix i kolejny raz po ok. 58 min i kolejny po następnych 26 min. i tak w kółko w zależności od długości filmu dodam ze później głos jest ok.
Nie jest to wina ani pena ani dysku, bo problem występuje zarówno odtwarzając film z pena, przez ALLSHARE, przez SERVIO, przez sieć (bezpośrednio z kompa poprzez opcje "odtwarzaj do tv").
Najciekawsze jest to, że jak wystąpi ta cisza to cofając film o kilka sekund i ponownie odtwarzając ten sam kawałek w którym wystąpiła przerwa, to głos jest bez zarzutu.
Jak kupiłem samsunga miał wersję oprogramowania 1016 (problem występował) później zaktualizowałem do kolejnej wersji (to samo) i teraz mam wersję 1019 i jest to samo.

Czy ktoś z Was spotkał się z takim problemem i może zna sposób jak go rozwiązać?

Pozdro
 

Arczi128

New member
Nie pomogło formatowanie pendrive. Nadal ten sam problem. Wczesniej nie miałem tego problemu tylko ostatnio tak. Jedynie tego nie było podczas oglądania filmu w jakości hd poprzez sieć domową. Mianowicie film na komputerze udostepniony i w tv znajduje ze jest komp wł i wtedy z poziomu tv wybieramy folder w kompie i film i oglądamy. Film 2 godziny trwał i ani razu nie było tej przerwy głosu. Film w formacie avi. O co chodzi z tym problemem?
 
Do góry