Samsung UE55F6800 ustawienia 3D

DamianK87

New member
Witam,

Prosze o pomoc w ustawieniach obrazu w 3D. Mianowicie jeśli może ktoś podać jak ustawić parapetry aby obraz 3D był jak najlepszy (chodzi mi o efekty "wychodzenia obrazu" z TV). Do czego służy parametr: perspektywa 3D i jak powinna być ustawiona? Dodam iż jestem świadomy tego iż o efektach decyduje jakość w jakim jest nagrana kopia filmu i ściągam tylko te filmy w których plik jest jak najwyższej jakości i o jak największym rozmiarze
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
perspektywa 0 to jest parametr odpowiedni , ten efekt zalezy od filmu bo w niektórych jest tego jak na lekarstwo sprawdz film madagaskar 3b w 3d tam jest tego sporo.
 

damiano24

New member
Zgadzam się ze slawko_23. Najlepsze 3d to na animacjach. Oglądałem Madagaskar 3d i potwierdzam, że są efekty wychodzenia z ekranu. Pod tym względem polecam też Epokę Lodowcową 4.
 

psiaja

Member
Mi szczena opadła jak zobaczyłem "Podróż do wnętrza ziemi" w 3D..
Film nie jest wysokich lotów, jednak jego efekty.. BOMBA..
Ta scena, gdy wrzucał do dziury znaczniki.. Ręka na prawdę wystawała z ekranu chodź to tylko 46"
A animacje rzeczywiście mają dobre 3D
 

DamianK87

New member
Mi osobiście z normalnych filmów podobały się efekty w filmach Sumerman "Człowiek ze stali" oraz Teksańska masakra piłą mechaniczną. Jak dotąd w żadnym filmie nie udało mi się zauważyć podobnych efektów 3D
 
Do góry