Samsung UE4xD65xx nie dla PS3 ???

jachoo147

New member
byłem prawie zdecydowany na Samsunga UE40D6750 jednak w domu pojawiła sie konsola PS3 i po przeczytaniu kilku/dziesieciu/set postow na forum zaczynam sie zastanawiac..... :-/

Czy naprawde ten telewizor jest tak slaby do gier? [ps3]???

Telewizor głównie bedzie służyl do oglądania TV (Cyfra+) w dalszej kolejności filmy [DVD/Blu-Ray z PS3] i gry [przynajmniej tak mi sie wydaje ze gry beda na ostatnim miejscu :wink:]

Czy ktos mogły "pomóc" mi w wyborze??

Na forum dosyc czesto przewija sie LG 47LW4500 ...

ps. raczej wolalbym lcd... ze wskazaniem na raczej!!!
 

jachoo147

New member
ok, a jakies konkretne Tv?
Ktory bylby najlepszy do wykozystywania takiego jak podałem w powyzszym poscie?
 

ice77

New member
input lag na poziomie 20ms ma wg testu kiki ma seria TX-L..E30
A jeśli mogę doradzić obiektywnie to namierz TV, który Cię interesuje, zapytaj sprzedawcę czy możesz wypróbować do konsoli, zawijaj konsolę pod pachę do sklepiku i przetestuj sprzęt przed kupnem. Sam miałem podobny problem ostatnio. Kupiłem 40D6000 bo cenka była super, przywiozłem, rozpakowałem, podłączyłem XBOX i przy FIFA12 rozczarowanie.
W Saturnie do 14 dni można oddać sprzęt.
 

ice77

New member
A jak chcesz TV do gier to wg opisów na forum najlepsza jest chyba PLAZMA. Są już takie, które nie zużywają dużo prądu. Znajomek zakupił z LG i bardzo jest zadowolony
 

jachoo147

New member
tak naprawde to ja nie wiem co chce... ;-)
do tej pory bylem prawie pewny ze zakupie samsunga UE40D6750, jednak po glebszej lekturze tego forum, wiem ze... nic nie wiem, teraz to chyba mi nawet blizej do jakiejs 50 calowej plazmy niz lcd [mniejszego a w podobnej cenie].....
PS3 nie jest priorytetem, ale skoro jest to fajnieby bylo zeby tez dobrze wspolpracowalo......
 

mateo85

New member
Sam miałem podobny problem wybór padł na sharpa le830 jest jeszcze opcja philipsa pfl 7606 ma mały input lag do tego ambilight i ładną obudowę. mój brat kupił samsung 40d6000 i gry na tym tv nie wyglądają zbyt ciekawie smuzy na maxa przy szybkich akcjach a po przełączeniu na opcje gra obraz traci zbyt dużo na jakości .

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 
Do góry