Samsung UE48JS8500

Cauti

Member
Samsung UE48JS8500 Clouding

Witam, dotarł do mnie Samsung i ma clouding na takim poziomie jak na zdjęciu poniżej przy jasności i podświetleniu ustawionym na 100%.

Taki clouding jest do przyjęcia czy zwracać do sklepu?



Edit: Dobra wystąpiłem o wymianę, także dlatego, że wysłali mi tv z wystawy zamiast nowego.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Takiego cloudingu dawno nie wiedziałem.
Bez łaski wymienią Ci na nowy.
Ale to chyba jakaś wada bo te ledy za mocno świecą jakby były źle zamontowane.
 

xplod1x

New member
25027a95022933f84153c4eab139b977.jpg


32894790328cfa05f22bbdf53831aee2.jpg


Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
 

xplod1x

New member
Saturn opinie otrzymał od tego samego serwisanta co zgłosiłem usterkę czyli gwaranta.
Czy nie powinni przysłać kogoś innego żeby sprawdził usterkę

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
 

Cauti

Member
Na pewno to był telewizor nowy ze wszystkimi foliami? Bo jak pisałem do saturna jakiś czas temu to odpisali, że te modele tv posiadają tylko z wystawy.
 

Cauti

Member
No to lipa. Chce go kupić ponownie, bo ten co miałem zwróciłem, ale ten clouding występujący w tym modelu mnie zniechęca. Do tego telewizor za taką kwotę i niemalże z najwyższej półki, oj szajsung, szajsung[emoji53]
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Kwestia egzemplarza, u innych producentów to również się zdarza. Generalnie to ułomność technologi LED, szczególnie odczuwalna w przypadku podświetlenia krawędziowego. Mnie też te wady LED-ów mocno odrzucały i zamiast TV UHD LED, zastanawiałem się na OLED-em FHD LG 55G910V (c. ok. 6500 zł), ale OLED-y mają za to problemy z płynnością, a ja oglądam dużo sportu i filmów akcji. Poza tym TV będzie bardzo intensywnie eksploatowany (problem trwałości OLED) i zakrzywienie ekranu jest u mnie nie do zaakceptowania. Poza tym, mimo wszystko, wolę UHD zamiast FHD.
 
Do góry