Samsung UE48H6500 brak HBBTV TVP

marcin6660

New member
Witam.
Mam pytanie odnośnie HBB TV od TVP.
Mam telewizor Samsung UE48H6500 i mam serwisy HBB z DVB-T m.in.na: Esce , Fokus TV , CT (czeskie) a brak na kanałach TVP (np.TVP1 HD). Co jest tego przyczyną ? Niekiedy na TVP1 jest info wciśnij czerwony przycisk i jest tam reklama a pod niebieskim HUB TV ale po jego naciśnięciu pojawia się normalnie obraz TVP1.
 

p_tutka

New member
Witam.
Mam pytanie odnośnie HBB TV od TVP.
Mam telewizor Samsung UE48H6500 i mam serwisy HBB z DVB-T m.in.na: Esce , Fokus TV , CT (czeskie) a brak na kanałach TVP (np.TVP1 HD). Co jest tego przyczyną ? Niekiedy na TVP1 jest info wciśnij czerwony przycisk i jest tam reklama a pod niebieskim HUB TV ale po jego naciśnięciu pojawia się normalnie obraz TVP1.

Powyższą sytuację należy zgłosić u producenta telewizora za pośrednictwem strony w w w. Wtedy to producent telewizora powinien skontaktować się z TVP w celu znalezienia przyczyny powyższej sytuacji oraz jej wyeliminowania. Na moim telewizorze Samsung UE32F5300 oraz telewizorach innych producentów HbbTV działa bez problemu. W podobny sposób należy zgłaszać problemy z włączeniem HbbTV w telewizorze.
 
Do góry