samsung UE48H6400 muli strasznie

marv

New member
Hejka
Mam problem posiadam ten TV jak w tytule tematu i starsznie go muli. Ogólnie nie ma tej płynności zwłaszcza w smart tv niby 4 rdzenie na procku ale jakoś tego nie widać ;/ Też się u was tak dzieje? A przeglądarka web browser to poprstu jakaś porażka też wam tak wolno ładuje strony i nie doczytuje zwłaszcza obrazków? a o przewijaniu pilotem to można zapomnieć. Już robiłem resety smarta jak i samego tv net przez wi fi i na kablu to samo.

pozdrawiam
 

marv

New member
Neta sprawdzałem szybkość na web browser to ok 18mega. Na aplikacji YouTube chodzi spoko filmiki w HD lądują się szybko a jak wejdę już w przeglądarkę i włączę np vodtvp to nie da się oglądac cały czas laduje nawet na najniższej rozdzielczości. Od jakiegoś czasu jak włączę tą przeglądarkę to wyskakuje mi okno z poleconymi stronami i mam tam jakieś chińskie strony wcześniej tego nie było ogólnie to nie potrafi nawet wczytać całej strony onetu a zwłaszcza obrazków przy tematach. Też tak macie z tą przeglądarka ? Jak ona u was działa?
 

adamek1234

New member
mam podobnie, gdy wchodze do smart tv i przechodze pomiedzy aplikacjami to troche to trwa, gdy wchodze do youtuba i proboje wyszukac film to po kazdej literce zamula. Mam tak od poczatku wiec sie przyzwyczailem.
 
Do góry