samsung ue46f8000 zamula obraz

lukaszek27

New member
witam serdecznie mam z 3 tygodnie nowy samsung ue46f8000 kombinuje z kalibracjami i co ?? nic :( obraz ze zródeł typu aplikacji smart ; ipla , iplex , .. i wszystkich innych oraz z filmów z dysku twardego jest taki mulisty tnie go nie wiem jak poprawnie to nazwac wyglada sztucznie :( jakby klatkowal szybciej- wolniej itp. nie da się patrzeć ! w innych tv . w domu nie ma takich problemów na mniej budżetowych tv , a wszystko ok. wiec coś z moim samsungiem nie tak :( dzwonilem do serwisu kazali zaktualizować na wersje 1120 chyba poprzednią mialem 1118 to samo bylo aktualka nic nie dała :( kombinuję z motion plus wl/wył . bez róznicy :( restartowałem system do ustawień fabrycznych nic nie pomogło :( dodam ze mam nbox przez hdmi nc+ i obraz bez zarzutów ten problem nie istnieje bądz jest niezauważalny :( nie wiem skąd to sie bierze ?? napewno nie jest to normalne :( :hmm: może ktoś miał taki problem czy mu może nie przeszkadza?? co zrobic.
 
Ostatnia edycja:

RHJG

New member
Bez reklam
Tu nie ma żadnego problemu,kolega musi poprosić kogoś co ma jakieś pojęcie o Ustawianiu TV i tyle.....
 
Do góry