Samsung UE46D700

bobzinka

New member
Wiatm wszytskich,
1,5 tyg temu kupiłam ten zachwalany telewizor i obraz jest rzeczywiscie rewelecyjny tylko.....no wlasnie....widze wiele wad i nie wiem czy przekaz kablowy sygnał cyfrowy jest do bani, czy TV nie jest dobrze ustawiony, czy ja takie wprawne oko:) bo mam kilka watpliwości i zastrzezen czy TV nie jest zepsuty...POMOZCIE!!
1. objaw na TVP1 i TVN na twarzach co sek. zmienia sie kontrast..raz ostrzejsze rysy, raz łagodne, raz ostrzejsze, raz łagodne co to za diaska jest????
2. widzę zatrzymywanie sie na momencik kadru.....nie jest to nagminne ale denerwujace....:(
3. mam nieraz problemy polaczenia sie z kablowka, musze wyjsc i na nowo wlaczac wsyztsko
4. widac przebicia kolorow, kotre i tak juz zebralam
5. jak mozna przporwadzic kalibracje tego obrazUU??

z góry dziekuje z aodpowiedź i rady...
:blagam:
 

tdx

New member
Bez reklam
1. Wyłącz sobie cyfrową redukcje szumu i filtr zakłóceń bo pewnie masz na auto i może przez to...
2. musisz pobawić się opcją motion plus tak by dobrać optymalnie źródła
3. masz przez dekoder kablowy? SD czy HD? <- czy wcześniej do tego dekodera był podpięty inny TV?
4. tego nie zrozumiałem
 

bobzinka

New member
dziekuje bardzo!! oczywiscie sprobuje to przeprowadzic....

3. mam podlaczony dekoder HD.Chyba :) tak, do niego byl podpiety stary kineskopowy telewizor i obraz byl jak najbardziej ok :)
4. nastawilam na duzo kolorow, potem zanizylam ale i tak gdzieniegdzie widac kolory na fragmentach obrazu :(
skoro nie piszesz ze TV jest trachniety to moze nadizeja jakas jest?? no bo..zostallo kilka dni do oddania jakby co....
 

tdx

New member
Bez reklam
czy po zmnianie TV była zmieniane ustawienia w dekoderze?
Masz podłączony TV z dekoderem poprzez złącze hdmi?
 

bobzinka

New member
nie wiem czy były zmieniane ustawienia w dekoderze bo podlaczal mi sąsiad. Mialam podłaczone przez eurozłacze..

tak, tak TV jest podlaczone przez HDMI
 
Do góry