Samsung UE46D6200, warto?

wasylhh

New member
Bez reklam
Witam. Warto zainwestowac w Samsunga UE46D6200? Myslalem nad plazma, ale zjada mnie prad juz przy LCD wiec plazma odpada. Co myslicie o tym modelu samsunga? Jaki jest w nim input lag? Ile to ma Hz? Chcialbym minimalnie 100Hz. Do wyboru mam tego samsunga

LG 47LV470S
LG 47LK950S
LG 47LW4500
Philips 47PFL4606H
SONY KDL- 46EX525
SONY KDL- 46CX525

Jakies typy? Jak najmniejszy input lag, jak najlepszy obraz+ min 100 Hz.









 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale podaj proszę jakie masz warunki w mieszkaniu i jakie oczekiwania od telewizora ?
 

wasylhh

New member
Bez reklam
Pokoj jakies 16m2. Okno nie bedzie przeszkadzac. Oczekiwanie? Chociaz jakas tam przyjemnosc z grania online, a slyszalem ze on ma dosc wysoki input lag. 100Hz lub wiecej dla ostrosci obrazu w ruchu tez by sie przydalo, bo na Nce i cyfrze + ogladam sporo sportu. Po za tym to teraz mam Samsung LE40B530 i prawda jest taka ze jakiego LEDa bym nie kupil to obraz bede mial ladniejszy wiec tutaj wymagan wielkich nie mam. Z obecnego jestem zadowolony, ale mnie zjada prad. 3D jak dla mnie to zbedny badziew. CVroka ma w pokoju tego LG od cyfry+ i jestem stanowczo na nie wiec na to nie zwracam uwagi. Moj idealny TV to 46", 100-400Hz, 1080p ze wsparciem 24p, tunery DVB-T, S, C i UBS do ogladania filmow, pobor mocy nizszy niz moj samsung (140W)
 
Ostatnia edycja:

Pfk

New member
Jak tylko 2D - weź świecącego się jak psu jajca D6000:) Jak wolisz coś matowego jak Twój obecny TV - LW 4500 będzie idealnym rozwiązaniem. Matrycę znasz - matowa, 47 cali Full HD. 100 HZ. 3D pasywne i 7 par okularów w zestawie. USB do filmów bez obsługi DTS'u, ale to chyba nie jest jakieś super duże uniedogodnienie? :) Samsung D6000 bliźniaczy, tylko, 3D aktywne z ciulową rozdzielczością i do tego glassy musisz ładować:) Plusem jest obsługa DTS'u ale zupełnie niewymierna do pasywnego 3D i matowej matrycy.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Jak tylko 2D - weź świecącego się jak psu jajca D6000:) Jak wolisz coś matowego jak Twój obecny TV - LW 4500 będzie idealnym rozwiązaniem. Matrycę znasz - matowa, 47 cali Full HD. 100 HZ. 3D pasywne i 7 par okularów w zestawie. USB do filmów bez obsługi DTS'u, ale to chyba nie jest jakieś super duże uniedogodnienie? :) Samsung D6000 bliźniaczy, tylko, 3D aktywne z ciulową rozdzielczością i do tego glassy musisz ładować:) Plusem jest obsługa DTS'u ale zupełnie niewymierna do pasywnego 3D i matowej matrycy.

a co ma DTS do pasywnego 3 D?
 
Do góry