Samsung UE46C7000 - LED z wystawy

awesomo

New member
Witam wszystkich serdecznie!

Mam okazję zakupić telewizor UE46C7000 w promocyjnej cenie (3000zł + odtwarzacz BLURAY grats). Jedynym mankamentem jest to, iż telewizor pochodzi z ekspozycji. Sprzedawca zapewnia, że znajduje się on tam od czerwca, w tym czasie grał ok 12h dziennie (czyli ma przepracowane około 1000 godzin). Na telewizor jest normalna, 2letnia gwarancja oraz możliwość dokupienia za 300 zł jej przedłużenie do lat 5. Co o tym myślicie? Bardzo proszę o szybką odpowiedź gdyż decyzję muszę podjąć w dniu dzisiejszym :) Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuję za odpowiedzi.

Piotr
 

tdx

New member
Bez reklam
Jak nie ma uszkodzeń mechanicznych porysowanej obudowy itp TV działa i wszystko w nim jest sprawne to spokojnie możesz brać.
 

awesomo

New member
Dziękuję bardzo za odpowiedź, czekam na kolejne opinie...

Telewizor będę miał możliwość obejrzeć, tak więc chciałbym sprawdzić ile ma przepracowanych godzin. Jeśli ktoś jest w stanie powiedzieć mi w jaki sposób uzyskać taką informację dla tego modelu to będę wdzięczny... Pozdrawiam !!
 

awesomo

New member
Nasunęło mi się jeszcze jedno pytanie: jak na tle tego telewizora wypada konkurencja w okolicach 3000zł - 46'' (chodzi mi o zwyczajne modele dostępne w sklepach)? Jakaś ciekawa alternatywa? Przepraszam za nachalność ale jak już wspominałem do końca dnia muszę odebrać telewizor, inaczej zostanie on sprzedany komuś innemu. Pozdrawiam serdecznie.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Panowie a co powiecie jakbym zestaw uzupełnił DAC'iem CambridgeAudio Magic 100 ?? Zależy mi na czymś z czytaniem usb tylko że z tego CA nie da się pewnie czytac plików z pena i wpadłem na pomysł DENON DCD720 ? ten już z pendriva sam czyta pliki audio i CD też chyba w dobrej jakości..??????
Sorry nie tu miał być post jakoś dziwnie mnie przekierowało i nie zauważyłem. Chciałem go napisać w dziale stereo i moim wątku o Musical Fidelity.
 
Ostatnia edycja:
Do góry