Samsung UE40H6400 - smart view 2.0 napisy

paskur

New member
Witam,

czy ktoś miał podobny problem odnośnie napisów przy odtwarzaniu filmu z komputera ?
Smart view chyba wgl nie zwraca na nie uwagi, próbowałem już różnie je zapisywać itd,
a niestety bez napisów staje się to dla mnie bezużyteczne choć to jedna z ważniejszych dla mnie opcji, bo wciąż muszę kopiować filmy z napisami na pendrive..
 

radier

Member
Bez reklam
Po to działa bezbłędnie odtwarzanie z pena/HDD by nie bawić się w stremowanie z włączonego kompa. Totalny bezsens.
 

motaba74

Klub HDTV.com.pl
VIP
ja tak oglądałem,jak miałem starego soniaka lcd nie było usb...tak jak kolega napisał ....pendr albo dysk jest ok ...jesli nie bedzie polskich znaków wejdz w ustawienia w odtwarzacu -ustawienia-napisy-środkowa europa...
pozd...
 

paskur

New member
A co wy się tak uwzieliście na te peny/hdd ? Mam laptopa włączonego cały dzień i było by dla mnie ogromną wygodą wieczorem puścić film/serial przez smart view niż kopiować na pendriva i podchodzić do telewizora i jeszcze go gdzieś tam od tyłu wsadzać.. już nie mówiąc ile trwa kopiowanie na pendrive, przynajmniej taki jaki posiadam, poza tym nie korzystając z opcji smart, które mi się przydają nie kupował bym tego tv tylko 500zł tańszy jakiś h5500.
No ale przecież nie o tym mowa...

ktoś ma jakiś pomysł na te napisy ?
 

lukaschels

New member
też to zauważyłem ale jak napisali przedmówcy TV odpala wszystko z pendrive, nikt Ci na to nie odpowie bo szkoda energii na szukanie rozwiązania problemu który praktycznie nie istnieje.
Myśle ze twórcy TV tak samo podeszli do problemu i nie ma mozliwości dodania napisów, program raczej służy to stremowania zdjęć, własnych filmików lub pokazywania prezentacji oraz oglądania tv na kompie.

Zostaje tylko zatopienie napisów w filmie i po problemie ale zawsze
 

kildorf

New member
ROZWIAZANIE: NAZWIJ OBA PLIKI JEDNYM SLOWEM. NP zamiast
Star.Wars.Episode.VII.The.Force.Awakens.2015.1080p.BluRay.x264.DTS-ETRG

nazwij plik textowy i filmu:
starwars


rozszerzenie filmu zostaw jak oryginalne, napisy w formacie srt
 
Do góry