Samsung UE40ES6100W jasne plamy na czerni

hellboyek

New member
Witam serdecznie,
wczoraj zakupiłem TV Samsung UE40ES6100W. Wszystko grało i buczało, do momentu, w którym oglądane sceny nie były w nocy. Zauważyłem, że po bokach, ale także częściowo na dole są mgiełki, dość widoczne. Może i jestem przewrażliwiony, ale wydaje mi się, że jednak jest to duża sprawa.

Są trzy kwestie. Słyszałem, że właśnie w ledach może tak być, pytanie czy aż tak. Zastanawiam się, czy też nie przeszkadza bliskość mebli (chodzi o brak przestrzeni), albo czy matryca nie jest uszkodzona.

TV w ciągu trzech dni mogę wymienić, jednak chciałbym poznać opinie innych użytkowników. Jesli to norma dla tych ledów, problem znika.

Załączam zdjęcie, które jest sztucznie pojaśnione, aby uwidocznić problem (plamy widoczne na rogach), jednak nie widać wszystkiego (są też plamy na dole). W trakcie scen nocnych jest to widoczne i nie da się tak naprawdę tego nie zauważyć.



Jakie jest Wasze zdanie?

-
 
Ostatnia edycja:

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Jak kolega wyżej - może pomóc. Ale jedyny 100% skuteczny sposób to (niestety) - światło centralnie nad tv i nie będzie widać a czerń będzie jak smoła. Tyle że filmy najlepiej ogląda się w zaciemnieniu...
 
Do góry