samsung ue40es6100 , polskie znaki ?

wojtekd710

New member
witam , mam taki problem , kupilem ostatnio tego samsunga , jestem zadowolony ze wszystkiego tylko nurtuje mnie jedna rzecz. otoz gdy wlaczam film z pendrive z napisami , polskie znaki typu 'żśćó' wyswietla mi nie poprawnie . czy wie ktos co mozna z tym zrobic ? dziekuje z gory za odpowiedz
 

Cyanide

New member
Podczas oglądania przycisk TOOLS i ustawienia napisów na dole i ustaw kodowanie/region napisów.

Dodatkowo napisy najlepiej SRT (napiprojekt mam ustawione tak by od razu takie ściągało) i wtedy nie ma nigdy problemów.
 

Cyanide

New member
poszukaj opcji "sortowania" kanałów, sam korzystam jedynie z telewizji przez dekoder więc nigdy takich kanałów nie ustawiałem, ale z tego co czytałem to właśnie "sortowanie" powinno do tego służyć.
 

tdx

New member
Bez reklam
włączasz smart huba i tam masz zakładkę kanał ta możesz się bawić albo prościej wysłać listę programów na pena na kompie poukładać i przesłać z powrotem do TV
 

greatpit

New member
nie czyta polskich napisów

Podczas oglądania przycisk TOOLS i ustawienia napisów na dole i ustaw kodowanie/region napisów.

Dodatkowo napisy najlepiej SRT (napiprojekt mam ustawione tak by od razu takie ściągało) i wtedy nie ma nigdy problemów.



Koledzy mam mały problem. Mianowicie moj TV nie czyta polskich napisów. Kodowanie ustawione na Europa Środkowa. Co poradzicie?? Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
Do góry