Samsung the frame 55' 2021 - przekatne paski

konp

New member
Witam wszystkich, od 3 miesięcy jestem posiadaczem Samsunga the frame z rocznika 2021. Dzisiaj zauważylem, ze po lewej stronie pojawily sie takie biale paski po przekątnej - widoczne najlepiej na bialym tle. Na wylaczonym tv w ogole tego nie widac. Co to moze byc? Czy uznaja mi to na gwarancji?telewizor wisi na scianie, nikt go nie dotyka czy nic w niego nie udrrzylo.
 

konp

New member
Dołączam zdjecie
 

Attachments

  • IMG_20220910_122655061.jpg
    IMG_20220910_122655061.jpg
    841,2 KB · Wyś: 29

konp

New member
nie wiem o co chodzi ale dzisiaj część tych linii zniknęła... jest tylko ta jedna pozioma - ta co idzie z lewego górnego narożnika zniknęła :) nie wiem co jest grane, ale jak tak dalej pójdzie to się reszta też sama uzdrowi :p serio nawet nie wiem czy to zgłaszać na gwarancje czy nie poczekać jeszcze z tydzień. żeby nie było bład był zarówno na youtubie jak i na telewizji naziemnej czy obrazie podawanym przez hdmi
 

leon12

New member
Ostatnio pojawiła się u mnie pionowa linia przez środek ekranu miesiąc po gwarancji zadzwoniłem do Samsunga i uznali naprawdę gwarancyjna, potem zadzwonił serwis panspytał co się dzieje i powiedział że zamawia nowy panel za dwa dni panowie przyjechali 20 minut roboty panel wymieniony powiedzieli że mam teraz 2 lata gwarancji,więc ja bym się nie zastanawiał dzwon do Samsunga.
 
Do góry