samsung t-msu4deuc-1007.2 - menu serwisowe nie działa

KaczorS93

New member
Witam. Nie wiem czy był taki temat ale mam naprawdę wielki problem. Otóż chciałem aby w moim tv działały filmy z USB i zmieniłem model na jakiś UD5005 czy jakoś tak. I stało się tak że kolory są jakieś dziwne i napisy są do góry nogami. Gdy wchodzę w menu serwisowe żeby to jakoś naprawić to nic nie działa co ja mam zrobić.. proszę o pomoc
 

tdx

New member
Bez reklam
Jaz zepsułeś kolory i masz lustrzane odbicie to najprawdopodobniej wybrałeś złe oznaczenie modelu.
W menu serwisowym masz 2 pierwsze litery i model te dwie litery muszą być takie jak Twoja oryginalna nazwa inaczej robi się to co u Ciebie już raz tak miałem z jakimś innym modelem ale mogłem sam to zmienić
Natomiast w D505 była taka dziwność w nowszych softach że do menu serwisowego można był wejść tylko raz.
Spróbuj ściągnąć ze strony producenta soft i zaktualizować TV. Jak się TV wyłączy to od razu wejdź w menu serwisowe pilot powinien znowu zadziałać
 

KaczorS93

New member
Dzięki za pomoc. Temat można zamnknąć. Wystarczyło odłączyć kabel HDMI i podłączyć Euro i pilot zaczął działać w MS :)
 
Do góry