Samsung Sp-H03 led

dusi

New member
Witam.

Mam ogromną prośbę do osób posiadających projektory LED. Model podany w tytule posiada mój kolega (kupił za jakieś śmieszne pieniądze za zachodnią granicą) i zastanawia się nad kupnem ekranu do niego. Patrząc na jaego parametry nie oglądałbym więcej niż 50 cali, ale on chce 80 cali. 50 - calowego ekarnu rozwijanego nie kupię (tak mi się wydaje), zatem czy ma sens inwestowanie w ekran rozwijany (jakiś najmniejszy) do projektora o jasności 30 ansi, kontraście 1000 i rozdzielczości 854x480 (to są oczywiście dane producenta). Według opisu tego modelu 80 cali da radę, ale ja nie wierzę.

Kupić ekran 4:3 80 cali? Biały?

Malować na ścianie? Czy kupić "tripoda" jakiegoś maleńkiego? Wiem że przeznaczenie tego sprzętu to tak na prawdę nie stacjonarne użytkowanie, to projektor, który mieści się w dłoni. Na wyjazdy jako bajer chyba raczej, a nie do domu. Ale on się uparł no więc chciałbym pomóc

pozdrawiam
 

edi7777

Member
Jak lubi taką jakość filmów to niech sobie kupi ekran jaki chce;) Jak największy gain niech szuka. Ale lepiej sprzedać ten śmieszny sprzęt na allegro dozbierać trochę kasy i kupić jakiś zwykły projektor najlepiej od razu przynajmniej HDReady.
 
Do góry