Samsung + Radeon 9600 -> Jak sklonować obraz?

MK777

New member
Podłączyłem telewizor Samsung LE32A656 do PC (karta Radeon 9600 ze sterownikami Omega) kablem HDMI-DVI i obecnie mam na TV samą tapetę, jeśli kursorem dojadę do brzegu ekranu to pojawi się na ekranie TV. Jak mogę sklonować obraz aby móc normalnie filmy oglądać?
 

qura12

Member
Bez reklam
A oprócz sterowników Omegi masz CCC (Catalyst Control Center)?? Bo to tam się ustawia ;] Dajesz Video>Theater mode> i zaznaczasz "same on all" ;]
 

MK777

New member
CCC nie mam ale... zobaczyłem w Sub-Playerze opcje wyświetlania filmu drugim monitorze i działa :) Jest tylko drugi problem... nie ma dźwięku. Czy w ogóle kabel hdmi-dvi przesyła audio?
 

armi

New member
Bez reklam
tym kablem nie prześlesz dźwięku

możesz to zrobić albo cyfrowo (optyk lub coaxial) i będziesz miał DD5.1 i DTS lub analogowo poprzez wyjście słuchawkowe (lub 2x RCA) a w ampli wpinasz 2x RCA
 

MK777

New member
qura12 napisał:
W ten sposób wyświetlisz tylko filmy ale np. gier juz nie ;d dlatego lepiej zainstaluj ccc ;]
Da się zainstalować same CCC? Czy koniecznie ze sterami Catalyst?

armi napisał:
tym kablem nie prześlesz dźwięku
możesz to zrobić albo cyfrowo (optyk lub coaxial) i będziesz miał DD5.1 i DTS lub analogowo poprzez wyjście słuchawkowe (lub 2x RCA) a w ampli wpinasz 2x RCA
Opłaca się inwestować w cyfrowe przesyłanie jeśli nie mam kina domowego ,a karta muzyki jest (niestety) zintegrowana?
 
Do góry