Samsung QLED 55Q77TAT

dzefrez

New member
Cześć,

Aktualnie posiadam od chyba 7 lat LG 47LA620S z którego jestem bardzo zadowolony. Teraz chciałbym zmienić TV pod konsole XBOX ONE SERIES X. Nie chcę wydawać dużo kasy bo jak już napisałem nawet mój stary telewizor mi pasuje. Myślę ze względu na cenę nad 55" Q77T. Czy warto do niego dopłacać, żeby kupić Q80T ? Aktualna cena to 3399 zł choć z tydzień temu widziałem je za 2999 zł więc poczekam po ponownych promocji.
 

Petru23

Banned
Wejdź w mój profil i zobacz moje wpisy. Od kilku dni głównie o nim sie wypowiadam.
Ogolnie jak na 3k zły nie jest, ale 330p-3400 to mamy nawet sony h9
Mnie najbardziej nie odpowiadają kolory i ogólna jakość obrazu. I plecki są kijowo spasowane. Ciemnieje na Netflix w HDR.
Dobre kąty widzenia, dobry dźwięk, 120 Hz.
 

dzefrez

New member
Tak, ale dużo postów widzę o problemach z sony xh90 i już sam nie wiem co robić. Bo początkowo Sony planowałem zakupic
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Możesz kupować spokojne Sony. Daje sobie świetnie radę.
Masz extra LG z kropkami kwantowymi 55Nano 913
 

Petru23

Banned
Tylko jak dołączysz do tych "zadowolonych" a serwis odrzuci jakiekolwiek roszczenia to przypomnij się Kikiemu.

Zwracam tylko uwagę, że jest to bardzo ryzykowny zakup. Nie umiejszam jakości generowanego obrazu, ale za dużo negatywnych opinii odnośnie systemu. Za dużo.
A teksty typu "mam od tygodnia, zrestartowal się tylko dwa razy ale polecam" są po prostu śmieszne.
 
Do góry