SAMSUNG QE65QN92C CZY QE65QN85C

baribal19

New member
Witam,

Mam na oku dwa modele Samsunga. QE65QN92C po uwzględnieniu rabatów i promocji wychodzi cena 5900zł natomiast
QE65QN85C to wydatek 5100zł. Który wybrać?

Czy to podobnej cenie jest coś na co warto zwrócić uwagę?
 

luck76

Well-known member
Witam,

Mam na oku dwa modele Samsunga. QE65QN92C po uwzględnieniu rabatów i promocji wychodzi cena 5900zł natomiast
QE65QN85C to wydatek 5100zł. Który wybrać?

Czy to podobnej cenie jest coś na co warto zwrócić uwagę?
Antyrefleks, lepsze kąty w qn92c. Poza tym, lepszy dźwięk ale to w dobie popularności soundbarow nie powinno mieć akurat znaczenia.
 

Marlo

Active member
Sony 65X90L vs Samsung 65QN92C , tu nie można jednoznacznie stwierdzić który jest lepszy ,
zależy co w jakości obrazu ma być priorytetem, przez to jest trochę ciężki wybór.
 

camen1987

New member
Sony 65X90L vs Samsung 65QN92C , tu nie można jednoznacznie stwierdzić który jest lepszy ,
zależy co w jakości obrazu ma być priorytetem, przez to jest trochę ciężki wybór.
też nad tymi dwoma tv się zastanawiałem dosyć długo i wybór w końcu padł na Sony i nie narzekam.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To podaj argumentacje, żeby pomóc koledze. Tak, żeby wiedział, czym się kierowałeś i czy dla niego, te argumenty też będą istotne.
Bo to, że nie narzekasz, nic nie wnosi ; )
 

baribal19

New member
Dziękuję za odpowiedzi!

Tak jak pisałem wacham się między tymi dwoma Samsungami.

Jeszcze raz sprawdziłem sobie na stronie Samsunga i QE65QN85C mogę miec po rabatach i zwrocie za 4200zł (nie 5100)

Do QE65QN92C muszę dopłacić 1700zł. Pytanie czy warto?

Wracając do różnic między modelami to czytałem na jednej z recenzji, że QE65QN85C też ma powłokę antyrefleksyjną. Prawda?

Jeśli zdecydowałbym się na QE65QN85C tu chciałbym dokupić prosty soundbara Samsunga HW-Q600B EN.
 

mazbog

Member
Też się zastanawiam nad QE55QN92C czy ktoś coś może powiedzieć złego lub dobrego o tym TV? W OLEDa już nie chcę wchodzić,miałem dwa(Philipsy) i obydwa dostały wypaleń,a nie uniknę włączania programów tv śniadaniowej:) więc wypalenia na pewno się powtórzą
 

mazbog

Member
telewizor będzie używany z dekoderem TV kablowej lub satelitarnej,rzadko z aplikacji internetowych,ale dobrze by były,dźwięk lepiej by był jak najlepszy i by był porównywalny z jakością oleda,cena może być podobna wiem że dobry jest samsung QE55QN95C ale cena trochę przesadzona,zastanawiam się nad 92C lub 85C bo nie wiem o ile ten drugi jest gorszy(tańszy ok1000zł)
 
Do góry