Samsung QE65QN85B vs QE65QN90B vs QE65Q80B

InGlory

New member
Cześć , jestem troche zielony w temacie telewizorów lecz trochę dużo czytałem ostatnio i trochę mam problem z wyborem dobrego telewizora . Mianowicie szukam czegoś dobrego w rozmiarze 65cali w cenie +/- 4500zł . Telewizor będzie w salonie dosyć nasłonecznionym ale ogólnie będzie służyć do oglądania wieczornego , fajnie było by czasami na nim pograć podłączając samego pada ;p . Zależy mi na tym aby był w pełni adekwatny do ceny i żeby nie wpadł w tak zwane szambo gdzie nie bedzie zadowolony po użytkowaniu go . Telewizor raczej na dłuższy okres bo nie zależy mi żeby kupić i wymieniać po gwarancji . Dzięki z góry wielkie za pomoc i będę wdzięczny za każde podpowiedzi w które modele iść i co warto rozważyć :)

Zastanawiam sie między 3 modelami Samsunga , chyba że polecacie coś innego ( są też droższe modele , ale po vacie wyjdzie +/-4k , więc ciutkę droższe tez mogą być byle zamknąć się w okolicach 4000zł bez vatu )
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz do wyboru w klasie cenowej , bardzo dobrze oceniane :
  • 65C735
  • 65PUS8807
  • 65C745

A za niewielką dopłatą masz już nanowszy mini led 65C845
 

dofy

New member
A wtyczki chodzi o wgranie jakichś aplikacji na TV?
Z transportem to z tego co patrzyłem nie będize problemu bo Pan z Olsztyn, tak? Tam w uranii miał Pan stoisko, dobrze kojarzę?
 
Do góry